Путін сам наказує генералам на місцях, у командуванні РФ - ще більший безлад, - західні ЗМІ

Російський президент Володимир Путін сам дає накази генералам, які перебувають на полі бою в Україні, що натякає на неефективну командну структуру всередині Росії. Про це в коментарі CNN повідомили два джерела, поінформовані з даними американської та західної розвідок, передають Патріоти України.

Є також серйозні розбіжності між російськими воєначальниками, які намагаються домовитися щодо того, як зосередити свої зусилля для укріплення оборонних рубежів. Попри заяви Росії про перекидання резервів на північний схід, Москва все ж обрала південь, де теж триває український наступ.

У військовому керівництві РФ вже відбулися перестановки у відповідь на провал під Харковом, але, за словами джерел видання, структура командування стала ще більш безладною, ніж була раніше.

Навіть якщо Росії вдасться конслідувати сили, вона буде обмежена у можливостях щось серйозно протиставити контрнаступу ЗСУ.

На думку експерта аналітичного центру CNA Майкла Кофмана, Росія, враховуючи її постійні проблеми з лініями постачання, комунікаціями і моральним духом, не здатна швидко перекинути нові резерви на поле бою в рамках оголошеної Путіним мобілізації. "Часткова мобілізація, імовірно, не вплине на поле бою найближчими кількома місяцями, але може збільшити здатність Росії витримати цю війну, хоч і не змінить її хід", - сказав він. Невдачі Росії у плануванні, комунікаціях і логістиці лише погіршилися після відступу з Харківської області.

Близько 400 осіб: У Куп’янську виявлено списки колаборантів, які виконували функції окупаційної влади

п’ятниця, 7 жовтень 2022, 0:36

У деокупованому Куп’янську виявлено списки колаборантів, які виконували організаційно–розпорядчі функції окупаційної влади. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін в ефірі інформаційного телемарафону, передають Па...

"Вже отримала запрошення": Президентка Словаччини пожартувала про візит до "анексованого" Чехією Калінінграда

п’ятниця, 7 жовтень 2022, 0:29

Президентка Словаччини Зузана Чапутова в четвер підхопила жарт про "анексію" Калінінградської області Росії, який в останні дні поширюється в чеських соцмережах, повідомляють Патріоти України. "Можу подумати над державним візитом. Або ні. Чудова робота...