Президент Фінляндії Саулі Нііністьо зустрічався з прем'єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном і підписав з ним угоду, яка зобов'язує Велику Британію допомагати Фінляндії ну, і навпаки, в разі нападу на цю країну, передають Патріоти України.
Як можна зрозуміти, сенс цієї угоди – захистити Фінляндію на період, коли буде розглядатися її заявка до Північноатлантичного союзу.
У Гельсінкі говорять, що Фінляндія стане членом Північноатлантичного союзу на 99,9%. Таку заяву зробив колишній прем'єр-міністр країни Олександр Стубб, який підкреслив, що за все це потрібно дякувати тільки одній людині – російському президенту Володимиру Путіну.
Дійсно, до путінського нападу на Україну у Гельсінкі навіть не думали про можливість вступу до НАТО і тим більше не думали про можливість подачі заявки до Північноатлантичного союзу в Стокгольмі. Наступ Путіна на Україну змінив все у Європі. Всі зрозуміли, з наскільки агресивним, непередбачуваним режимом має справу цивілізований світ.
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг підкреслив, що якщо Фінляндія і Швеція дійсно наважаться вступити до Північноатлантичного союзу, там їх зустрінуть з обіймами. Вступ обох країн значно покращить безпеку в Європі, вони мають сучасні збройні сили, а також стратегічні позиції, які дозволять НАТО ще більш ефективно захищатися від імовірної російської агресії та провокацій путінського режиму.
І щоб Росія тільки одна зі своїм не дуже ефективним флотом (який, я сподіваюся, буде до того часу потоплений Військово-морськими Силами України) протистояла всьому тому цивілізованому світу, який буквально оточував її обіймами своєї безпеки й не давав можливості кораблям Чорноморського флоту РФ (якого, я сподіваюся, уже не буде тоді в українському Севастополі) здійснювати будь-які провокативні заходи проти країн регіону.
А це означає звільнення Криму і знищення там колаборантського, антиукраїнського, бандитського режиму. А це означає знищення російської бази у Севастополі. А це означає вступ України й Грузії до НАТО. А це означає інтенсивний розвиток Військово-морських Сил України й Грузії та створення зони безпеки у колишніх грузинських автономіях Абхазії та Південної Осетії, які мають повернутися до грузинської держави у результаті звільнення їхньої території й процесу домовленостей між грузинським, абхазьким і осетинським народами.
Світ, в якому Росія вже не зможе нікому загрожувати і сама буде обмінювати безпеку на економічне зростання, має виглядати зовсім інакше, ніж той світ, в якому ми живемо зараз. Але для цього, як абсолютно точно говорять у Києві, потрібно перемогти Росію, відновити територіальну цілісність і зробити все можливе, щоб у найближче десятиріччя російський режим не загрожував би людству.
Зміни в управлінських підходах в армії, зазначені у Плані внутрішньої стійкості України, передбачають зокрема зменшення бюрократії у війську. Про це президент Володимир Зеленський сказав під час виступу на ІІІ Міжнародної конференції з продовольчої без...
Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв, який раніше неодноразово погрожував Заходу ядерною зброєю, несподівано змінив риторику. В інтерв'ю телеканалу Al Arabiya він заявив, що Росія не хоче розпочинати ядерну війну, інформують Патріоти Україн...