"Путін сам відведе свої війська з України": Маломуж назвав, що саме "дотисне" диктатора

Російському диктатору Володимиру Путіну доведеться вивести свої війська з України. Армія РФ може покинути навіть Крим і окупований у 2014 році Донбас. Це може статися у разі суттєвого наступу ЗСУ та ефективної підтримки країн-партнерів. Про це заявив колишній керівник Служби зовнішньої розвідки України генерал армії Микола Маломуж, повідомляє Obozrevatel, передають Патріоти України.

Якщо Путін відчує потужний тиск, то він може піти на умову Заходу вийти з Донецька, Луганська, а в подальшому з Криму.

"Є перспектива симбіозу військових стратегічних успіхів і політичного тиску країн. Тоді під тиском наших військ відбувається звільнення більшості окупованих територій, а потім повний відхід росіян під тиском обставин – як внутрішніх військових, так і зовнішніх", — сказав Маломуж.

ЗСУ завдають потужних ударів на Запорізькому, Херсонському та Луганському напрямках. Маломуж переконаний, що це дозволить розпочати широкомасштабний наступ і звільнити південь України до Криму, а також сходу.

"Перш за все перспектива звільнення територій, включаючи Донецьку, Луганську області та Крим, – це, звичайно, успішне проведення тактичної, а далі і стратегічної наступальної операції. Вони повинні бути забезпечені за рахунок нестандартних дій – проведення не лобових, а флангових наступальних ударів, проведення комплексу заходів зі знищення живої сили і техніки противника, особливо тієї, яка була перекинута з правого берега Дніпра", - додав експерт.

Що буде після перемоги України в війні: Каспаров описав два сценарії майбутнього РФ

понеділок, 6 лютий 2023, 16:58

З початку війни суспільні настрої населення Росії та її владних кіл змінилися. Тільки від дій влади залежить, чи призведуть зміни до розпаду країни, чи створення нової держави. Про це повідомив російський опозиційний політик Гаррі Каспаров, передають П...

Дуже важливий крок! Рада скасувала сплату ПДВ та мита при ввезенні дронів, тепловізорів та рацій

понеділок, 6 лютий 2023, 15:59

Верховна Рада звільнила від сплати мита та податку на додану вартість ввезення дронів, тепловізорів та рацій в країну, передають Патріоти України. "Рада схвалила наші законопроекти №8360/8361-д щодо звільнення від ПДВ та мита ввезення коптерів, теплові...