"Путін серйозно хворий, але не тим": Зеленський висловився про стан здоров'я глави Кремля

Президент України Володимир Зеленський прокоментував чутки про стан здоров'я російського лідера Володимира Путіна та назвав його головне захворювання. Про це глава держави розповів в інтерв'ю американському телеканалу NBC, передають Патріоти України.

Співрозмовник попросив Володимира Зеленського прокоментувати інформацію про стан здоров'я Володимира Путіна, на що президент відповів: "Чесно кажучи, я не знаю, що відбувається з Володимиром Путіним".

Глава держави вважає, що в лідера Кремля справді серйозне захворювання, але воно кардинально відрізняється від того, про що пишуть західні ЗМІ.

"Це хвороба щодо поваги до нашого народу, хвороба до захоплення, хвороба до таких тортур, які вони зробили на нашій землі. Це складний момент і це хвороба, і це питання не лише однієї людини", — продовжив Зеленський, коментуючи стан здоров'я Володимира Путіна.

До того ж, як стверджує президент України, подібна хвороба проявляється і в оточенні глави Кремля. Зеленський вважає, що неповага до міжнародного права та життя людей є серйозною загрозою для існування нашої країни.

У Криму на військовому аеродромі прогриміли вибухи, люди в паніці тікають з Новофедорівки (фото, відео)

вівторок, 9 серпень 2022, 17:07

У захопленому Російською Федерацією Криму сталися вибухи в районі військового аеродрому біля міста Саки, почалася пожежа. У Новофедорівці горіла злітна смуга і склади з боєприпасами, повідомляє в Telegram "Крым Сегодня. Новости", посилаючись на слова о...

"Україна зробила неймовірне": Курт Волкер оцінив здобутки ЗСУ на полі бою і дав прогноз щодо ходу війни

вівторок, 9 серпень 2022, 15:58

У війні проти держави-терориста Росії Україна зробила неймовірне, а її військові показали надзвичайну силу, здібності і рішучість у захисті своєї землі. Україна виживе як суверенна незалежна європейська демократія, однак для цього доведеться пройти дов...