Путін шаленіє і здатний на все: Польща вже готується до нападу Росії, - український посол

Польський уряд вже готується до можливої агресії з боку Росії. Про це заявив посол України в Польщі Андрій Дещиця в ефірі 24 каналу, передають Патріоти України.

"Є побоювання, що Росія може напасти на Польщу. Польський уряд готується до цього", - зазначив Дещиця. Дипломат нагадав, що в країні був прийнятий закон про оборону, який зміцнює Збройні сили Польщі.

"Однак польський уряд розуміє, що краще допомогти Україні і не допустити наближення російських військ до кордонів з Польщею", - додав Дещиця.

За його словами, Росія поширює дезінформацію і пропаганду, що Польща нібито хоче забрати Західну Україну. Однак це нічого не має спільного з реальністю.

"Реальність - поляки допомагають Україні, тим, хто прибув до Польщі. Це - безпрецедентна допомога за останні кілька років. Російська нарація про розподіл між українським і польським народом абсолютно не витримала "правдоподібності" під час війни", - додав Дещиця.

Ще один нардеп від ОПЗЖ складає мандат - ЗМІ

неділя, 29 січень 2023, 20:28

Народний депутат від забороненої партії ОПЗЖ Олег Волошин написав заяву про складання депутатського мандату. Про це повідомили джерела УП, передають Патріоти України. Співрозмовники видання підтвердили, що Волошин складає мандат. Раніше джерела УП пові...

Росія "допомогла", бо зацікавлена: Болгарія посварилася з Північною Македонією

неділя, 29 січень 2023, 19:40

Росія зацікавлена в розпалюванні конфліктів на Балканах, в тому числі між Болгарією та Північною Македонією. Про це заявив міністр закордонних справ Македонії Буяр Османі в інтерв'ю місцевій редакції "Радіо Свобода", передають Патріоти України. В остан...