"Путін ще не розуміє, що він не може виграти на Донбасі. Але є люди в Москві, які розуміють", - експосол США про катастрофу недоімперії

Президент РФ Володимир Путін ще не зрозумів, що він не може виграти у війні проти України. Про це сказав експосол США в Україні Джон Гербст в ефірі телеканалу "Україна 24", зазначають Патріоти України.

"Кремль веде агресію. Це тому що Путін ще не розуміє, що він не може виграти на Донбасі. Але я думаю, що є люди в Москві, які розуміють, що вони не можуть виграти. Коли Путін або людина, яка вирішує в Росії, це зрозуміє, вони знайдуть спосіб переговорів, щоб вивести свої війська і зброю з Донбасу", - сказав американський дипломат.

"До цього моменту Мінськ не підштовхнув процес виходу російських військ з Донбасу ні на один сантиметр", - додав Гербст.

За словами дипломата, у Мінському форматі росіяни "говорять нісенітницю".

"Тому формат не важливий. Важливий натиск на Москву з боку санкцій, військової допомоги для України", - зауважив експосол.

Не можна опиратися на переговори з росіянами, Україні треба опиратися на свою силу - військову та економічну, опиратися на підтримку Заходу, щоб пошкодити російську економіку, сказав Гербст.

"Щоб вони (РФ. - Gazeta.ua) страждали від їхньої агресії", - сказав дипломат.

"Американська підтримка Україні сильна і стабільна. І не тільки є важливою, а критично важливою. Байден добре виступав під час візиту Зеленського. Те, що ми дали ще військову допомогу, домовилися про рамки наших відносин - посилає сигнал не тільки українському народові, але теж Кремлю. Що якщо вони хочуть робити ескалацію в їх агресії проти України, то ми більше робитимемо на підтримку вашої країни", - заявив експосол США.

"Путин - глава обкома китайской компартии": Як у Кремлі допомагають Китаю привласнювати російські землі та інші ресурси (відео)

субота, 4 грудень 2021, 0:23

Поки проплачені кремлівські політологи втовкмачують наївним співгромадянм про "п'яту колону", яка нібито працює на Захід, "шоста колона" в особі Путіна і Ко продає Росію з потрохами пекінським партнерам. Адже насправді ніхто не робить стільки заради ки...

Хіти тижня. "На Западе понимают, что если Россия захочет осуществить прямое вторжение в Украину, то остановить ее смогут не ВСУ и не санкции", - Портников

субота, 4 грудень 2021, 0:10

"Каждый день западные политики и медиа сообщают об опасной концентрации российских войск у украинских границ; российские чиновники и пропагандисты привычно отвечают, что Россия ни на кого не нападала и нападать не собирается - это, наоборот, Запад "нак...