
Президент Росії Володимир Путін був змушений погодитися на зустріч у "нормандському форматі" з главою української держави Володимиром Зеленським через поганий рейтинг і санкційний тиск. Про це заявив віце-прем'єр із європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба в ефірі "Свободи слова" на ICTV. За його словами, РФ намагалася уникнути саміту "нормандської четвірки", передають Патріоти України.
"Водночас, хоча наші російські колеги постійно роблять задоволене обличчя і переконують, що у них все гаразд, насправді у них не все гаразд. Відчувається і санкційний тиск, і падає рейтинг президента Путіна всередині країни. І все це спонукає їх на те, щоб йти на певні компроміси й поступки", – пояснив він.
Крім того, стверджує Кулеба, вирішальну роль тут відіграє і тиск в міжнародних юрисдикціях. "Давайте не забувати про кораблі, які Росія нам повернула в розбитому вигляді, але повернула. Тому мотивація є і тепер все залежить від мистецтва дипломатії і політиків, які зберуться на "нормандському саміті", – сказав він.
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...