Путін спонукав до нової програми "Зіркових війн": США готуються до війни в навколоземному просторі, - ЗМІ

Таким чином на порядки більш технологічна Америка посилає сигнал Росії, а за одне і Китаю, що не допустить домінування ворожих збройних сил на орбіті Землі

На тлі інформації від розвідки про активний інтерес Росії до розробки протисупутникової зброї та запусків супутників із Китаю США готуються до космічної війни, це пише Finance Yahoo.

"Оборонні компанії розробляють системи, починаючи від супутників, які можуть переслідувати інші супутники на орбіті, до захисту наземних станцій, які можуть передавати сигнали в космос. Цей захист є критично важливим, оскільки послуги мобільної навігації та деякі телевізійні й інтернет-послуги покладаються на обладнання на орбіті. Комерційні стартапи працюють над технологіями, включаючи орбітальні капсули, датчики та супутникові структури, які можуть мати військове застосування", - йдеться у матеріалі.

Представники Пентагону більш публічно говорять про зброю, яку країни-вороги можуть використовувати в космосі для ведення війни.

Головний оперативний керівник Космічних сил генерал Ченс Зальцман сказав, що супротивники щодня намагаються обмежити доступ США та їхніх союзників до космосу.

"Я повинен протистояти цій загрозі, щоб переконатися, що космічні можливості, від яких ми звикли залежати в нашому способі життя, будуть присутні і в майбутньому", - сказав він.

"Проблема в тому...": Крамаров оцінив удар новою російською бомбою на Харківщині

субота, 22 червень 2024, 21:36

На Харківщині, в районі Липців, ворог уперше застосував нову авіабомбу ФАБ-3000 М-54 з уніфікованим модулем планування та коригування. Про що це свідчить - пояснив військовий експерт Андрій Крамаров, пише "Обозреватель", передають Патріоти України. "Т...

Путін звільнив генерала ФСБ, який переконав його навпґажитись на повномасштабне вторгнення в Україну

субота, 22 червень 2024, 19:55

Російський генерал Сергій Беседа залишив посаду начальника пʼятої служби ФСБ. Його змінив Олексій Комков, який працював до цього заступником керівника служби контррозвідки. Про це у суботу, 22 червня, повідомило видання "Важные истории", посилаючись на...