Путін став вторинним партнером і Туреччини, і Ірану, і Китаю, - радник міністра МВС

Радник міністра МВС Вадим Денисенко вважає, що Путін вже не може розв'язати свої проблеми. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.

"Путін зараз є молодшим партнером. Ніякої антизахідної коаліції створено не буде. Буде ряд дво-тристоронніх союзів, але Росія програє від цього у перспективі умовних п’яти років. Путін зараз є вторинним, молодшим партнером і Туреччини, і Ірану, і тим більше Китаю", - наголосив Денисенко.

Радник міністра МВС також додав, що Путін хоче перетворити Туреччину на логістичний хаб. "На зустрічі з Ердоганом у Путіна домінантною проблемою було перетворення Туреччини на логістичний хаб із забезпечення Росії товарами сірого експорту та санкційними товарами. Росія та Туреччина виклали усі карти на стіл. Ердоган сказав, що він подумає в цьому напрямку, а паралельно він буде думати, що взяти з РФ за цю послугу", - зауважив Денисенко.

Джерело: Еспресо.ТV

В окупованому Донецьку обстріляли АЗС в центрі міста (фото)

вівторок, 29 листопад 2022, 12:29

В окупованому Донецьку потрапив під обстріл Ворошилівський район. Про це повідомляє так званий мер окупованого міста Олексій Кульомзін, передають Патріоти України.

Намагаються робити якісь висновки?: РФ припинила використовувати одну з концепцій своєї воєнної доктрини - британська розвідка

вівторок, 29 листопад 2022, 11:59

За останні три місяці російські війська в Україні переважно припинили розгортання у вигляді батальйонних тактичних груп (БТГ), інформують Патріоти України. Концепція БТГ відігравала важливу роль у російській воєнній доктрині протягом останніх десяти ро...