Путін став вторинним партнером і Туреччини, і Ірану, і Китаю, - радник міністра МВС

Радник міністра МВС Вадим Денисенко вважає, що Путін вже не може розв'язати свої проблеми. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.

"Путін зараз є молодшим партнером. Ніякої антизахідної коаліції створено не буде. Буде ряд дво-тристоронніх союзів, але Росія програє від цього у перспективі умовних п’яти років. Путін зараз є вторинним, молодшим партнером і Туреччини, і Ірану, і тим більше Китаю", - наголосив Денисенко.

Радник міністра МВС також додав, що Путін хоче перетворити Туреччину на логістичний хаб. "На зустрічі з Ердоганом у Путіна домінантною проблемою було перетворення Туреччини на логістичний хаб із забезпечення Росії товарами сірого експорту та санкційними товарами. Росія та Туреччина виклали усі карти на стіл. Ердоган сказав, що він подумає в цьому напрямку, а паралельно він буде думати, що взяти з РФ за цю послугу", - зауважив Денисенко.

Джерело: Еспресо.ТV

"Провів оптимістичну нараду": Зеленський анонсував "хороші далекобійні речі", які відчують окупанти (відео)

вівторок, 28 листопад 2023, 23:30

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача. Про це він повідомив у вечірньому відеозверненні, передають Патріоти України. «Щойно провів засідання Ставки – особливе, тривале, детальне. Перше – фортифікац...

"Високооплачувана робота" вийшла боком: "Вагнерівець" у Казахстані отримав вирок за участь у війні проти України

вівторок, 28 листопад 2023, 22:43

У Казахстані суд відправив до в'язниці колишнього найманця ПВК «Вагнера». Він раніше воював проти ЗСУ на Бахмутському напрямку. Про це повідомляє казахстанська служба «Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода», передають Патріоти України. У березні цього року...