Путін ставиться до нього, як до сина, хоч він і витратний матеріал: Орєшкін висловився про майбутнє Кадирова

Глава Чеченської Республіки Рамзан Кадиров не може претендувати на якесь більш вагоме місце в путінському режимі, хоч Путін і ставиться до нього, як до сина. В інтерв'ю "Главреду" російський політолог Дмитро Орєшкін зазначив, що Кадиров для Путіна, за великим рахунком, витратний матеріал, передають Патріоти України.

"Попри те, що він ставиться до нього, як до сина, і Кадиров – це персональне відображення путінської перемоги на Північному Кавказі. І хоч Путін і каже, що переміг Чечню, але при цьому він тепер щорічно, за словами Кадирова, платить Чечні приблизно по триста мільярдів рублів. За поточним курсом - чотири з гаком мільярди євро на таку маленьку Республіку. Тому Кадиров для Путіна, з одного боку, виставка", - зазначив політолог.

За словами Орєшкіна, Кадиров - цілком залежний від Путіна приватний батальйон. Російський диктатор розуміє, що кадировці товариші цілком і повністю залежать від нього, і їх інтереси збігаються.

"Чеченці - його остання гвардія, яка прокладе йому дорогу до аеропорту в разі військового перевороту, щоб він міг з якоюсь частиною з них полетіти. Тому Кадиров для нього, з одного боку, персональна символіка перемоги на Кавказі, а з іншого – гвардія чужинців, яких Росія не прийме. Кадирова персонально і його головорізів дуже не люблять в армії, ФСБ, але змушені терпіти, тому що це люди Путіна. Кадиров прекрасно знає, що він Кадиров тільки до того часу, поки в Кремлі Путін. Як тільки він зникає, Кадирову треба збирати манатки, складати їх в літак і летіти куди-небудь в Арабські Емірати", - підсумував політолог.

Залужний провів перемовини з командувачем сил НАТО в Європі

четвер, 28 вересень 2023, 22:43

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний сьогодні, 28 вересня, провів розмову з верховним головнокомандувачем Обʼєднаних збройних Сил НАТО в Європі Крістофером Каволі. Про це Залужний повідомив в Telegram, передають Патріоти України. «Змістовна телефонна...

Поляки поширюють наративи про невдячність українців, Кулеба відреагував

четвер, 28 вересень 2023, 21:51

Наративи про невдячність українців, які все активніше розкручують польські ЗМІ та деякі чиновники, не відповідають дійсності. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв'ю, передають Патріоти України. «Я вважаю стратегічно загрозливи...