"Путін сильно програє". У війні проти України Росія втратила більше військ, ніж в Афганістані, - експосол Великої Британії в РФ

Колишній посол Великої Британії в РФ Ендрю Вуд заявив, що країна-агресор Росія у війні проти України вже втратила більше своїх солдатів, ніж під час війни в Афганістані, коли їх загинуло 15 тисяч. Про це повідомляє Sky News, передають Патріоти України.

"[Володимир Путін] довгий час до цього думав, що виграє її (війну - ред), але насправді він сильно програє", – сказав він. За його словами, російський диктатор "не може виграти війну в сенсі досягнення врегульованого результату".

"Ніхто в Україні не забуде, що він зробив, що зробили його сили і як він це зробив. Це сама по собі поразка», – сказав він. Колишній посол припустив, що Путін «спробує придумати якусь історію», щоб пояснити повільний рух російської армії.

Відповідаючи на запитання, чи можливі переговори між Путіним та президентом України Володимиром Зеленським, Вуд заявив, що він не думає, що «буде реальний діалог, поки не стануть зрозумілими результати у східних регіонах».

"Якщо Росія продовжить втрачати війська такими темпами, як зараз, тоді можна буде говорити про відступ Росії, по суті", – сказав він.

Вуд додав, що якщо російський диктатор «переможе, вбивши більше українців, це все одно не буде перемогою, бо це не буде постійним рішенням». У четвер, 5 травня, Генштаб України повідомив, що з початку повномасштабного вторгнення в Україну Росія втратила близько 24 700 своїх солдатів.

РФ не платить "добровольцям", яких відправили на війну в Україну - окупантам не вистачає навіть їжі

неділя, 14 серпень 2022, 9:43

Країна-агресор Росія "кинула" так званих добровольців, яких заманювали на війну в Україну грошима та пільгами. У результаті такі окупанти залишилися ні з чим. Більше того, РФ не забезпечує своїх військових злочинців навіть їжею та боєприпасами. Про це ...

Звинувачують "дух бандерівщини": У Росії "проговорилися", навіщо їхня армія знищує українські міста (відео)

неділя, 14 серпень 2022, 9:29

Російська окупаційна армія спеціально руйнує українські міста в ході повномасштабної війни, розв'язаної 24 лютого, передають Патріоти України. У цьому зізнався політик з РФ, член партії "За правду" Олександр Казаков, який раніше працював у Донецьку кур...