​Путін таки дотиснув молодшого тирана? Лукашенко в Москві анонсував формалізацію утворення Союзної держави

У четвер, 22 квітня, під час зустрічі президентів Росії і Білорусі в Москві, Володимир Путін і Олександр Лукашенко обговорили майбутній форум регіонів Російської Федерації та Білорусі, який пройде в червні, а також домовленості по Союзній державі, зазначають Патріоти України.

"У нас форум регионов в июне в Московской области, а затем мы примем решение по заседанию Высшего государственного совета осенью. На котором мы уже сможем формализовать все наши договоренности, подписав определенные документы", - сказав Лукашенко.

За його словами, вже погоджено на рівні уряду близько 26 союзних програм, залишилося узгодити ще "2-3 серйозні програми економічного характеру", зокрема мова йде про оподаткування.

"Но есть вопросы, которые нужно усиливать, в том числе и безопасность, и оборона в нашем Союзном государстве. Хотя пока справляемся и справимся. И линии нарисуем, за которые никто не должен перейти и достойно ответим тем, кто не понимает, что в этом бешенном мире надо быть более спокойным и жить дружно", - сказав Лукашенко.

Нагадаємо, в 2019 році було узгоджено, що Росія і Білорусь в рамках створення Союзної держави почнуть часткове об'єднання економічних систем починаючи з 2021 року. Передбачається, що у країн буде загальний Податковий кодекс, зовнішньоторговельний режим і Цивільний кодекс, також будуть уніфіковані соцгарантії, облік власності.

"Ми повинні бути обережнішими сьогодні": Американський дипломат пояснив, чому НАТО зволікає з наданням Україні ПДЧ

понеділок, 17 травень 2021, 0:19

У НАТО, ймовірно, побоюються спровокувати агресію з боку Росії, тому зволікають надавати Україні та Грузії План дії щодо членства. Однак саме невпевненість Альянсу дає РФ "помилкове відчуття, що вона має право постійного вето на євроатлантичне майбутнє...

"Нє всьо так адназначна!": Чеський президент заявив, що "склади у Врбетіце підірвали свої"

понеділок, 17 травень 2021, 0:00

"Чеському президенту Земану виявилось замало масових протестів - він знов взявся озвучувати тези "ГРУ РФ не винна". Мовляв, збройні склади у Врбетіце підірвали свої ж, щоб "приховати нестачу боєприпасів", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на ...