Путін тричі відмовив Папі Римському в проханні вивезти цивільних з Маріуполя на судні із папським прапором

Україна вимагає від країни-агресора відкриття двох гуманітарних коридорів з Маріуполя: один – з "Азовсталі", інший – з самого міста. З таким проханням звертався до Володимира Путіна і Папа Римський, повідомляють Патріоти України.

За інформацією італійської газети Il Messaggero, понтифік тричі звертався до російського диктатора з проханням дозволити евакуацію цивільних осіб з "Азовсталі" на судно під папським прапором, але всі три рази отримував відмову.

Повідомляється, що тепер у Ватикані песимістично ставляться до подальших спроб організувати евакуацію людей з Азовсталі, проте наполягають, що "ми повинні працювати на цьому полі дипломатії і багатосторонності, інакше війна буде продовжувати пожирати дітей України".

На Донбасі поранили високопоставленого кадирівця

вівторок, 28 червень 2022, 22:14

В результаті вдалого артилерійського обстрілу на Донбасі поранено російського окупанта з Чечні Тамірлана Матієва. Про це повідомили у Telegram-каналі "ВЧК-ОГПУ", передають Патріоти України. Матієв займає посаду начальника відділення екстреної допомоги ...

У Кремлі можуть зеленіти від люті: Туреччина погодилася на вступ Швеції та Фінляндії до НАТО

вівторок, 28 червень 2022, 22:00

За підсумками переговорів у Мадриді Туреччина дала згоду на розблокування вступу Швеції та Фінляндії в НАТО. Про це повідомив президент Фінляндії Сауле Нііністьо, передають Патріоти України. Сьогодні в Мадриді, перед початком саміту НАТО, було проведен...