Путін - це "Сталін із дисконтного магазину": У The Telegraph вказали на ключовий промах Європи

Попри те, що європейський ВВП більш ніж удесятеро перевищує російський, а населення - у 3,7 раза більше, Європа не здатна допомогти Києву перемогти Кремль. Про це 24 вересня написала The Telegraph, передають Патріоти України.

Нелегітимний президент країни-агресора Росії Володимир Путін – це радянський диктатор Йосип Сталін "із дисконтного магазину", якого можна легко перемогти, якби Захід мав волю, але "наші лідери не мають жодної впевненості в собі", ідеться у статті.

Європа впала "у наївний антимілітаризм, відмовляючись визнавати, що "європейські канікули від історії" закінчилися", наголосили у ЗМІ. Там додали, що вона "принизливо благає Америку про допомогу, роблячи висновки з холодної війни не ті, що треба".

Президент США Дональд Трамп, який "ніколи не залишає слабкість безкарною", висміяв Великобританію та Європу на засіданні Генасамблеї ООН, і "наші представники слухали мовчки, потупивши очі", пише видання.

Нездатність Західної Європи переосмислити й перебудувати себе – економіку, армію, суспільство – після вторгнення Путіна є уособленням "занепаду", вважає автор матеріалу. Минулого тижня російські МіГ-31 порушили повітряний простір Естонії, раніше над Польщею збивали дрони. Москва посилює кібератаки.

На думку автора статті, Європа не готова збивати безпілотники РФ. Він нагадав, що Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну в лютому 2022 року, але "жодна провідна західноєвропейська країна досі не створила аналога "Залізного купола" чи в належний спосіб не розбудувала армію".

Європа цьогоріч імпортує російської нафти на €4–5 млрд. Вартість імпорту російського скрапленого природного газу в першій половині 2025-го зросла на 27% і сягнула €4,4 млрд.

Європа все ще не здатна піднятися до рівня виклику, навіть попри те, що "божевільний план Путіна руйнується", зазначає медіа. Це, на думку The Telegraph, частково пояснює, чому Трамп нарешті публічно висловився проти очільника Кремля.

Гітлер розпочав операцію "Барбаросса" 22 червня 1941 року. За чотири роки, 2 травня 1945-го, радянські війська вже підняли серп і молот над Рейхстагом.

Час спливає й для Путіна, цього "сталінського сурогату з дискаунтера", щоб уникнути приниження "у своїх божевільних мріях відновити імперську сферу Москви", зазначає видання. Автор матеріалу наголосив, що очільник Кремля захопив Маріуполь і кілька менших міст, але це "мізер" за більш ніж три з половиною роки, і він не має шансів перемогти Україну до січня 2026-го, тобто у строк, за який Сталін захопив Берлін.

Як підкреслює журналіст, Трамп мав рацію, назвавши Путіна на засіданні Генасамблеї ООН "паперовим тигром", і той – "невдаха, який спирається на Іран і Білорусь, торгує з Індією й Туреччиною, з імперськими амбіціями-фікцією, а його країна фактично перетворюється на китайський протекторат".

Європа мала б уже зміцнити економіку й дати Україні вирішальний поштовх, натомість вона тільки почала ремілітаризацію, ідеться у статті. Великобританія і Франція стоять "на межі фінансової кризи й безсилі перед дедалі нахабнішою Москвою" – так і "гинуть великі цивілізації", резюмує медіа.

У Данії вночі фіксували дрони над головною авіабазою Королівських ВПС, у посольстві РФ відреагували на підозри

субота, 27 вересень 2025, 13:15

У Данії у ніч проти суботи, 27 вересня, знову фіксували невідомі дрони, які літали над військовими об'єктами. Про це пише DR News, передають Патріоти України. Міністерство оборони Данії підтвердило, що БпЛА помітили в кількох місцях. За даними військов...

Намітився злам: "Трамп вже не російський, але ще не наш. Європа рухається, а ведмідь доживає", - Олег Саакян

субота, 27 вересень 2025, 11:38

"Останні тижні показали важливий злам. Трамп перестав бути "проблемою на користь Москви", але не став рішенням на користь України. Після доповідей американських спецслужб його команда вперше побачила реальну картину: Росія сиплеться швидше, ніж здавало...