"Путін у 2022 році зробив найбільшу дурість у своєму житті": Екс-розвідник розповів про страх диктатора (відео)

21 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін підписав свій смертний вирок як диктатор. Політично він уже мертвий. Таку думку в інтерв'ю УНІАН висловив колишній співробітник КДБ і російської розвідки Сергій Жирнов, зазначивши, що Путіну варто було піти на пенсію, але в 2022 році він побачив приклад Казахстану і злякався, передають Патріоти України.

"Путін у 2022 році зробив найбільшу дурість у своєму житті. Йому треба було тихо, спокійно піти на спокій, стати пенсіонером і жити зі своїми мільярдами. Але його злякав Казахстан у січні 2022 року. Він зрозумів, що навіть якщо стане таким собі елбаси, то прийде який-небудь Токаєв і його сколупне, поверне Конституцію у зворотний бік, змінить у зворотний бік назву столиці, проведе вибори і поверне країну в нормальне русло. Путін цього злякався і вирішив: "У мене не залишається нічого, крім як затіяти війну проти зовнішнього ворога", - вважає Жирнов.

На його думку, Путін вже не існує як глава держави: "Про це сказала головна людина у світі. Президент Сполучених Штатів Америки назвав його військовим злочинцем і м'ясником. І керівник України сказав, що з Путіним ніякої розмови більше не буде. Все. Путіна політично не існує. Він вже курка без голови, ще біжить, але голови у нього вже немає".

Не Путін, а "Васіліч": Стало відомо, хто буде балотуватися в президенти РФ на наступних виборах

субота, 9 грудень 2023, 17:28

У Росії на наступних виборах в президенти замість Путіна буде балотуватися його двійник. Його, зокрема, у РФ кулуарно називають “Васіліч”. Про це в рамках єдиного телемарафону повідомив кандидат психологічних наук, поліграфолог Дмитро Попов, передають...

"Вони вже програли!": Син Трампа зробив скандальну заяву про війну в Україні

субота, 9 грудень 2023, 16:53

Син колишнього президента США Дональд Трамп-молодший розкритикував зовнішню політику США щодо України і заявив, що «Україна вже програла війну з Росією». Про це пише Newsweek, передають Патріоти України. «Немає більше великих воєн, немає більше фінансу...