Путін у війні проти України робить те саме, що і Гітлер 1945 року, - Жданов

Ризику повторного наступу російських військ на північ та Київ немає. Обстріли наших сіл і міст на кордоні - це розвідка боєм. За інформацією західних ЗМІ, Путін особисто керує війною проти України, ухвалюючи оперативні та тактичні рішення замість полковників чи бригадних генералів. І це для України дуже добрий сигнал. Про це в коментарі ТСН.ua розповів військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

"Цією війною керують політики, а не військові. До речі для нас це дуже добре. Чим більше політики заглиблюються у подробиці війни, тим швидше ця війна буде приречена на поразку. Тому нехай (Путін – ред.) командує. Можна навіть провести історичну аналогію. У березні-квітні 1945 року Гітлер робив те ж саме. Щотижня він міняв фельдмаршалів, намагаючись тим самим досягнути корінного перелому ходу війни на східному та західному фронтах", - нагадує експерт.

На думку Олега Жданова, наразі небезпеки повторного наступу російських військ на північ та Київ немає. Не зважаючи на обстріли наших позицій, міст та селищ у Чернігівській та Сумській областях біля російського кордону.

"Це розвідка боєм. І це намагання зробити неможливим для нас перекидання військ із цих напрямків на Донбас. Такими діями вони фактично намагаються розтягнути наші збройні сили вздовж всього кордону", - зазначає експерт.

Олег Жданов підкреслює, що, як би там не було, проте росіяни вчаться воювати. Вони зрозуміли, що ліпше тиснути на одному напрямку, а якщо буде успіх – то розвивати його всередину країни, далі розповсюджуючи на південь та схід.

"Тому, думаю, все, що буде додатково відмобілізовано в Росії і сформовано в якості резерву, буде кидатися на Донбас", - вважає Олег Жданов. Щодо термінів контрнаступу ЗСУ, то, за словами експерта, все залежатиме від обсягів і темпів поставок нам західного озброєння.

"Ми дуже швидко вчимося, так що із цим проблем не буде. Людей у нас достатньо, щоб навчити. Тобто, чим швидше західні партнери нам надішлють техніку та озброєння, тим швидше ми сформуємо ударне наступальне угруповання. Думаю, що можна говорити десь про кінець червня – липень", - підсумовує Олег Жданов.

"F-16 – один з найкращих винищувачів у світі": На росТБ засумували в очікуванні авіаційного "Рамштайну-9" (відео)

четвер, 26 січень 2023, 23:15

На російському телебаченні заговорили про авіаційну оборону України. Пропагандисти з нетерпінням чекають на зустріч у форматі "Рамштайну-9", на якій розглядатиметься це питання. Зокрема, на засіданні плануються переговори щодо постачання в Україну вини...

Награбовані в українців гривні обмінювали для окупантів на рублі: На Сумщині затримали чергових колаборантів (фото)

четвер, 26 січень 2023, 22:53

Двоє жителів Сумської області на початку повномасштабної війни Росії проти України підтримали окупаційну армії та запропонували загарбникам свою допомогу. Вони обмінювали вкрадені росіянами на тимчасово окупованих територіях України гривні на рублі. Пі...