Путін у війні з Україною знищує корінні народи Росії - серед загиблих уже понад тисячу чеченців та дагестанців

У війні, розв'язаній Москвою проти України, буквально винищуються корінні народи малих республік Російської Федерації. Майже щодня у боях з українськими захисниками гинуть насамперед представники дагестанської та чеченських національностей. Про це повідомили журналісти "Кавказ. Реалії", передають Патріоти України.

За останню добу на Південь Росії повернулося ще п'ять трун із кавказькими військовими. "Наші колеги із незалежних ЗМІ стверджують про смерть п'яти тисяч російських військових, але ці дані можуть бути занижені на 30-40%", – ідеться в повідомленні.

На сьогодні вдалося сформувати списки більш ніж із 1000 імен загиблих з Ічкерії та Дагестану. Росіян просять поширювати їх, щоб суспільство усвідомлювало масштаби трагедії та матері не відпускали своїх синів на війну.

У США провели експеримент, на який страшно навіть дивитися: Який удар може витримати сховище ядерного реактора (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 0:34

Сполучені Штати провели експеримент, який показав, що буде, якщо на атомний реактор впаде літак. Тест провели ще в 1988 році. Але на тлі російського тероризму, який Кремль вчинив на Запорізькій АЕС, в мережі пригадали, як США випробовували стійкість е...

"Бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого Криму: Чубаров і Арестович підтвердили вибухи в Бельбеку

четвер, 18 серпень 2022, 23:52

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рафат Чубаров підтвердив вибухи в Бельбеку, що на півдні Криму. Він акцентував, що ввечері 18 серпня трапилася "бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого півострова, передають Патріоти України. Невдовзі також...