Путін у зв'язку з перебігом "спецоперації" в Україні самоізолюється й карає деяких зі своїх радників, - Байден

США мають деякі дані, що російський президент Володимир Путін у зв'язку з перебігом "спецоперації" в Україні самоізолюється й карає деяких зі своїх радників. Не виключено, що останні дезінформували главу РФ щодо війни проти України. Про це заявив президент Сполучених Штатів Джо Байден, коли кореспондент CNN запитав, як сильно російські радники дезінформують Путіна, передають Патріоти України.

При цьому глава США наголосив: вони не мають настільки вагомих доказів, щоб стверджувати це зі 100-відсотковою впевненістю. "Це відкрите питання", – сказав Байден щодо брехні радників Путіна. "Є багато припущень, але він [Путін], здається, – я не кажу це з упевненістю – він, здається, самоізолюється. І є деякі ознаки того, що він звільнив або помістив під домашній арешт деяких своїх радників", – продовжив американський лідер.

"Але я не хочу занадто довіряти цьому зараз", – додав Байден.

Нагадаємо: цього тижня урядовці США висловили впевненість у даних розвідки про те, що військові радники ввели Путіна в оману щодо успіху дій російських збройних сил під час війни проти України. Байден також зазначив, що він "скептично ставиться" до того, що РФ виведе всі свої сили з-під Києва. Водночас, є докази, що Путін нарощує свої сили на Донбасі, сказав глава США.

Австралії обговорює передачу Україні десятків своїх винищувачів-бомбардувальників F/A-18 Hornet

вівторок, 6 червень 2023, 5:30

Австралія розглядає можливість відправлення 41 свого літака F/A-18 Hornet до України. Про це у вівторок, 6 червня, повідомило видання The Australian Financial Review із посиланням на джерела.

Ракетна атака на столицю: Над Києвом та його околицями ППО знищили понад 20 повітряних цілей ворога, - КМВА

вівторок, 6 червень 2023, 5:15

Начальник КМВА Сергій Попко повідомив, що в Києві та навколо столиці українська ППО знищила понад 20 повітряних цілей ворога. "Не дивлячись на міжнародне гуманітарне право, ані на безрезультативність, московити продовжують атакувати мирний Київ. Знов н...