Путін "узаконив" депортацію українців з окупованих територій і підготував ґрунт для "виборів"

У жовтні минулого року російський диктатор Володимир Путін "ввів" воєнний стан на окупованих територіях України - у Луганській, Донецькій, Херсонській та Запорізькій областях. Тепер президент країни-агресора прибрав перешкоди для проведення виборів і референдумів на захоплених українських територіях, повідомляє пропагандистські видання ТАСС, передають Патріоти України.

29 травня Путін підписав прийнятий напередодні закон, що передбачає можливість проведення голосування на території, де введено воєнний стан. Тепер подібного роду фейкові вибори і референдуми можливі – за законом їх можуть провести після консультацій Центральної виборчої комісії РФ з Міноборони і ФСБ. Раніше законодавство РФ встановлювало, що на таких територіях референдуми і вибори в органи державної влади, органи місцевого самоврядування не проводяться.

Крім того, фактично узаконено депортацію громадян з окупованих територій до Росії. Закон містить пункт про "примусове і контрольоване переміщення громадян з території, на якій введено воєнний стан, на території, на яких воєнний стан не введено".

Новим законом також розширюються можливості для затримання громадян на територіях, де введено воєнний стан. Тепер причиною для затримання на термін до 30 діб може стати "порушення заборон і обмежень, встановлених указами президента РФ на території, на якій введено воєнний стан".

Після кількох років болісних вагань колективний Захід зробив свій вибір у війні, - Піонтковський

понеділок, 25 вересень 2023, 6:41

Іншого виходу зараз, ніж повна, переконлива, демонстративна перемога України над Росією, для Заходу немає. Таку думку висловив американський політолог Андрій Піонтковський в ефірі "Еспресо", передають Патріоти України. "Ви ж пам’ятаєте, який потік ста...

Ворог приречений: Російським кораблям немає де сховатися в Азово-чорноморському регіоні, - речник ВМС

понеділок, 25 вересень 2023, 6:33

Російським військовим кораблям немає де сховатися в Азово-чорноморському регіону від можливості ураження українськими захисниками. Про це речник Військово-морських сил ЗСУ капітан 3-го рангу Дмитро Плетенчук сказав в ефірі інформаційного марафону, пер...