Путін уже щось готує? Росія заявила про "вибухонебезпечну" ситуацію в Європі, посилюється військове протистояння

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив про "вибухонебезпечну" ситуацію в Європі. Закріпилася тенденція до посилення військового протистояння між блоком і РФ. Про це він заявив на Московській конференції з міжнародної безпеки, повідомляє ТАСС, передають Патріоти України.

За його словами, НАТО відпрацьовує маршрути оперативного перекидання військ до кордонів Союзної держави Росії та Білорусі. Він заявив про "вибухонебезпечну" ситуації в Європі, яка вимагає "прийняття рішень по її деескалації". "В цілому ситуація в Європі вибухонебезпечна, що вимагає прийняття конкретних кроків по її деескалації. Ряд заходів був запропонований російською стороною. Наприклад, мова йшла про відведення районів навчань від лінії зіткнення", - сказав він.

Люди відчули у 20 км від епіцентру: На заводі "Газпрому" в РФ стався потужний вибух

п’ятниця, 6 серпень 2021, 0:32

Вибух стався на заводі з підготовки газового конденсату до транспорту в Новому Уренгої. На заводі "Газпрому" в Західному Сибіру (Росія) стався потужний вибух, який викликав сильну пожежу. Пригода призвела до зупинки видобутку газу в регіоні і зниження ...

Як у Києві та під Черніговом готуються до військового параду до Дня Незалежності (фото)

п’ятниця, 6 серпень 2021, 0:22

У Києві на ДП «Антонов» почалася підготовка піших розрахунків, які братимуть участь у військовому параді в столиці України на День Незалежності. Про це повідомляють в соцмережах, передають Патріоти України.