Путін в істериці шукає вихід? До Держдуми внесли законопроєкт про входження нових територій до складу Росії

Державна дума РФ 30 червня зареєструвала проєкт поправок до закону "Про порядок прийняття в Російську Федерацію та утворення в її складі нового суб'єкта", який допускає прийняття до складу РФ іншої держави або її частини. Документ опубліковано на сайті російського законодавчого органу, передають Патріоти України.

Законопроєкт запропонований депутатами від партії "Справедлива Росія" Миколою Новічковим та Дмитром Кузнєцовим. У документі міститься формулювання, що передбачає приєднання територій іншої держави "з урахуванням поділу більшістю громадян культури Російської Федерації як унікальної спадщини її багатонаціонального народу".

Без цієї поправки закон ФКЗ-6 від 17 грудня 2001 передбачає приєднання територій інших держав виключно за взаємною згодою РФ та іноземної держави, відповідно до міжнародного договору. Востаннє норми закону ФКЗ-6 застосовані у 2014 році в межах анексії Криму. Тоді Москва застосувала норми закону, спираючись на результати проведеного в Криму псевдореферендуму, підписавши "декларацію про незалежність Автономної Республіки Крим та міста Севастополя".

Тепер за новим задумом Кремля цей закон з урахуванням поправок може бути застосований щодо територій окупованих Донецької, Луганської та Херсонської областей України, оскільки наразі там триває підготовка проведення аналогічних псевдореферендумів.

Був завербований ще у 2019-му: СБУ затримала "розконсервованого" агента ФСБ, який наводив ракети на Харківську ОДА

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:00

Затримано коригувальника російських загарбників, який наводив ракетні удари супротивника на об'єкти міської інфраструктури Харкова. Про це у п’ятницю, 12 серпня, розповіли у Службі безпеки України, інформують Патріоти України. Як повідомляється, зловми...

Чимало ворогів потонуло: Поблизу Горлівки у річку перекинулася вантажівка з окупантами

п’ятниця, 12 серпень 2022, 13:53

На території тимчасово окупованої Горлівки 11 серпня окупантів спіткала невдача. Вони разом з вантажівкою впали у річку Луганка. Про це повідомили джерела 24 каналу у розвідці, передають Патріоти України. Внаслідок не прикрого інциденту у лавах загарбн...