"Путін верещить на весь бункер": Навальний сказав, коли повернеться в РФ

Російський опозиціонер Олексій Навальний, який зараз перебуває в Німеччині після того, як його отруїли речовиною "Новачок", планує повернутися на Батьківщину. Про це Навальний повідомив у Twitter, інформують Патріоти України.

"Питання "повертатися чи ні" переді мною не стояло ніколи. Просто тому, що я не виїжджав. Я опинився в Німеччині, приїхавши в неї в реанімаційній коробці. 17 січня, в неділю, я повернуся додому рейсом "Перемоги", - йдеться в повідомленні.

В Instagram політик опублікував відео. "Читаю новини, які приходять з Москви і просто дивуюся, на скільки Путін знову тупотить ніжками і вимагає зробити все для того, щоб я не повернувся додому. Перед Новим роком вони заявили про те, що запускають нову кримінальну справу проти мене і вона демонстративно сфабрикована. Вчора ФСВП заявив, що вони вимагають в суді перетворити мій умовний термін на реальний і я повинен негайно вирушити у в'язницю. Вони роблять все для того, щоб налякати мене, і Путіну залишилося тільки повісити над Кремлем величезний плакат "Олексію, будь ласка, в жодному разі не повертайся назад додому", - заявив Навальний.

"Питання "повертатися чи ні" переді мною не стояло ніколи. Просто тому, що я не виїжджав. Я опинився в Німеччині, приїхавши в неї в реанімаційній коробці, з однієї причини: мене намагалися вбити. Я вижив. І зараз Путін, який віддав наказ про моє вбивство, верещить на весь свій бункер і велить своїм слугам зробити все, щоб я не повернувся. Слуги діють як зазвичай: фабрикують нові кримінальні справи проти мене. Але що вони там роблять мені не дуже цікаво. Росія - моя країна, Москва - моє місто, я за ними сумую. Тому сьогодні вранці я зайшов на сайт компанії "Перемога" і купив квитки", - йдеться у підписі до відео.


Хіти тижня. "Люди Трампа под Капитолием, кто они? Очень ведь интересные персонажи", - Анти-Колорадос

неділя, 24 січень 2021, 2:00

"Постепенно и часто – методом "от противного", становится понятно то, что должно было произойти в США 6 января. Сейчас Сеть просто наводнена материалами о том, что ФБР конвейером задерживает участников штурма Сената и они пытаются рассказать о том, что...

З архіву ПУ. "Главная ошибка Майдана: не дочистили, когда можно было. Слишком наивными все еще были", - Арестович

неділя, 24 січень 2021, 0:35

Серед недочищених виявився і колишній "кат Майдану", а нині заступник голови ОПУ Олег Татаров, котрому автор цього посту через рік після публікації гаряче тисне руку при зустрічах на Банковій. "Политические задачи Путина, Зеленского и Авакова, Медведчу...