"Путін відкрив ящик Пандори": Генерал озвучив реальні сукупні втрати Росії на війні в Україні

Екс-голова Служби зовнішньої розвідки, генерал армії Микола Маломуж викрив керівництво РФ у брехні, назвавши справжню кількість убитих та поранених в Україні російських солдатів, передають Патріоти України.

"Більше 55 тисяч убитими та 60-70 тисяч пораненими. Повернутися у стрій зможуть тільки 10%. 90% – без ніг, без рук, з важкими пораненнями, каліцтвами. Всього близько 100 тисяч убитих і поранених, які сьогодні вже не беруть участь у війні. Одні – у мішках поїхали, інші – на лікуванні", – заявив Маломуж.

На його думку, оголошена президентом Росії Володимиром Путіним часткова мобілізація в РФ – це агонія.

"Ми говорили, що вона настане у будь-якому випадку, тому що Путін, почавши війну, фактично відкрив ящик Пандори та створив нам умови для знищення агресора і у перспективі, звичайно, для падіння режиму (в РФ), -– додав генерал. – У Росії не виявилося резервів. Путін подивився, що найближчими місяцями (ми прогнозували – 2-3 місяці) може бути повне звільнення України і повна поразка РФ".

"Що робить Путін? З одного боку намагається шантаж задіяти через атомну електростанцію і, можливо, ядерний шантаж. Не спрацювало... Зараз він намагається показати, що це ще нічого не починалося... але резервів немає ... високоточної техніки, озброєння і боєприпасів, які давали б перспективу дуже потужних перемог, немає".

Кремль призначив верховного гауляйтера анексованих територій України

четвер, 6 жовтень 2022, 7:00

У Росії призначили куратора незаконно анексованих територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. Про це пише російська РБК. . Прем'єр-міністр РФ Михайло Мішустін підписав указ про те, що «розвитком нових територій» керуватиме ...

Під Путіним "захитається крісло", в РФ починається війна всіх проти всіх, - експерт

четвер, 6 жовтень 2022, 6:53

Після провалів на Харківщині, втрати Лиману і систематичної втрати територій на Херсонщині у країні-агресорці Росії починають шукати винних у своїх бідах. У РФ незадоволені поразками, і всередині держави посилюються внутрішні протиріччя, передають Пат...