"Путін відкрив скриньку Пандори": Експерт розповів, як Китай забере частину Росії

Військовий експерт Олег Жданов прогнозує, що через кілька років частина Росії перейде до Китаю. Про це він заявив під час спілкування з глядачами на своєму каналі, передають Патріоти України.

Жданов вважає, що це може статися, в тому числі, через референдуми. "Китай ніколи не буде робити відкриту військову експансію проти Росії, щоб його не звинуватили в агресивності. У Китаю не така філософія... Залишилося пару років і південна частина східного Сибіру і Далекого Сходу перейде під його юрисдикцію негласно. Завдяки тому, що вони там асимілюються серед місцевого населення - ще один етап виборів і місцеві ради будуть прокитайськими. Не треба ніякої експансії, тому що прокитайська рада проводитиме прокитайську політику", - зазначив він.

Жданов нагадав, що Путін вивів звідти практично всі війська на війну з Україною. "Путін відкрив ящик Пандори. Там буде референдум (в умовному Красноярському або Амурському краї), на якому вони приймуть рішення, що вони вже частина Китайської Народної Республіки. Проведуть китайці референдум і скажуть: "Це Китай". Все", - заявив експерт.

Жданов також розповів, що на цьому тлі китайці вже випускають підручники для дітей з розширеними на тисячу кіломертів північніше кордонами КНР.

Ізраїль перегляне власну політику щодо надання Україні військової допомоги

четвер, 2 лютий 2023, 17:28

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху заявив, що готовий переглянути своє ставлення до надання військової допомоги Україні, яку раніше не надавав. Тепер уряд країни вестиме активні переговори зі США, щоб, нарешті, ухвалити рішення про передачу укр...

Ексзаступника міністра оборони взяли під варту: суд визначив заставу у розмірі понад 400 млн грн - ЗМІ

четвер, 2 лютий 2023, 16:55

У четвер, 2 лютого, Печерський районний суд міста Києва призначив запобіжний захід недавно звільненому з посади заступнику міністра оборони В’ячеславу Шаповалову, який є фігурантом кримінальної справи щодо закупівлі за завищеними цінами продуктів для в...