"Путін відкрив скриньку Пандори": Експерт розповів, як Китай забере частину Росії

Військовий експерт Олег Жданов прогнозує, що через кілька років частина Росії перейде до Китаю. Про це він заявив під час спілкування з глядачами на своєму каналі, передають Патріоти України.

Жданов вважає, що це може статися, в тому числі, через референдуми. "Китай ніколи не буде робити відкриту військову експансію проти Росії, щоб його не звинуватили в агресивності. У Китаю не така філософія... Залишилося пару років і південна частина східного Сибіру і Далекого Сходу перейде під його юрисдикцію негласно. Завдяки тому, що вони там асимілюються серед місцевого населення - ще один етап виборів і місцеві ради будуть прокитайськими. Не треба ніякої експансії, тому що прокитайська рада проводитиме прокитайську політику", - зазначив він.

Жданов нагадав, що Путін вивів звідти практично всі війська на війну з Україною. "Путін відкрив ящик Пандори. Там буде референдум (в умовному Красноярському або Амурському краї), на якому вони приймуть рішення, що вони вже частина Китайської Народної Республіки. Проведуть китайці референдум і скажуть: "Це Китай". Все", - заявив експерт.

Жданов також розповів, що на цьому тлі китайці вже випускають підручники для дітей з розширеними на тисячу кіломертів північніше кордонами КНР.

Сенатор-республіканець звинуватив Грузію у поставках чипів до РФ, у Тбілісі відреагували

четвер, 29 лютий 2024, 23:30

Грузія звернулася до Сполучених Штатів Америки щодо доказів постачання Росії чіпи в обхід санкцій. Відповідна заява на адресу країни пролунала на спеціальних слуханнях постійного підкомітету Сенату США з розслідувань при комітеті з внутрішньої безпеки....

"Про це не може бути й мови": Шольц вигадав нову причину, щоб не передавати ракети Taurus Україні

четвер, 29 лютий 2024, 23:16

Німеччина не готова передавати Україні далекобійні ракети Taurus, оскільки вони можуть використовуватися для ударів по Москві. Про це заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц, повідомляють Патріоти України з посиланням на Tagesschau. «Крилата ракета з дальн...