Путін відреагував на атаку дронів по Москві

Президент Росії Володимир Путін 30 травня прокоментував атаку безпілотників на Москву. Він стверджує, що цей удар став відповіддю на удар по штабу військової розвідки України.

Слова російського лідера транслювали державні інформаційні агенції. Москва вперше заявляє, що кілька днів тому атакувала штаб українського Головного управління розвідки, Київ про таку атаку не повідомляв.

«Ми вже говорили про можливості завдавання ударів по штабах прийняття рішень, по центрах прийняття рішень. Зрозуміло, до цієї категорії належить і штаб військової розвідки України, по якому було завдано удару два-три дні тому. У відповідь київський режим обрав інший шлях, шлях спроб залякування Росії, залякування громадян Росії та ударів по житлових будинках», – сказав Путін.

Він назвав атаку дронів «терористичним актом». Під час атаки, за словами Путіна, російські системи ППО спрацювали «штатно, задовільно», хоча «ще є над чим працювати».

Моль у майці та спортивних штанях Adidas: З'явилися рідкісні кадри з Путіним, коли той супроводжував Собчака на відпочинку у Фінляндії (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 4:15

Майбутній російський диктатор у 90-ті роки їздив з Анатолієм Собчаком на острів Торсе на зустріч з імпортером деревини з РФ. Судячи з відео, Володимир Путін мав недбалий вигляд, у такому вигляді його ще не бачили. Фінський мовник Yle показав низку віде...

Зараз ми наступаємо, а вони обороняються: Буданов розповів про втрати росіян

неділя, 24 вересень 2023, 23:42

Голова ГУР МО Кирило Буданов дав інтерв'ю західним ЗМІ. Однією з тим були втрати під час повномасштабної російсько-української війни, повідомляють Патріоти України. Буданов заявив, що втрати Росії вищі, ніж в України. І це попри те, що наші захисники н...