Путін відреагував на рішення США направити в Україну РСЗВ

Президент Російської Федерації Володимир Путін прокоментував рішення США схвалити поставки в Україну РСЗВ. Про це йшлося в його інтерв'ю російському пропагандистському телеканалу "Росія 1", передають Патріоти України.

"Наші засоби ППО клацають озброєння на Україні як горіхи, знищені десятки", - заявив Путін, коментуючи рішення США направити в Україну нові озброєння.

Президент США Джо Байден 1 червня оголосив про новому пакеті озброєнь для України, включаючи високомобільні артилерійські ракетні системи HIMARS, точну зброю, яка може вражати цілі на відстані до 80 кілометрів.

Залежно від типу ракети з установки HIMARS можуть бути запущені на відстані від 40 до 300 км. українська сторона отримає боєприпаси, вогнева міць яких не перевищуватиме 70 км.

Російські пропагандисти заявили, що символ Z придумав Сталін в 1941 році - насправді ним позначено абзац (відео)

середа, 30 листопад 2022, 8:47

Російські пропагандисти намагаються вигадати нові сенси для своєї окупаційної символіки, щоб надати їй більшої значущості. Так, кореспондент телеканалу "Звезда" видав, що символ Z нібито вигадав Йосип Сталін, передають Патріоти України. Його пропаганди...

У МЗС Польщі попередили НАТО про серйозну помилку, якої вони припускаються: До чого тут Китай та Росія

середа, 30 листопад 2022, 8:29

"У минулому наші партнери поставили себе та інших у залежність від критичної енергетичної інфраструктури Росії. Зараз ми маємо такі сигнали також і з Китаю, якщо брати до уваги ситуацію в різні європейські сезони, які також мають військове значення", –...