Путін всіх труїть, за найменшої нагоди: Словацькі вчені знайшли небезпечні домішки в російській вакцині "Супутник V"

У Словаччині під час перевірки російської вакцини від коронавірусу Супутник V знайшли чужорідні клітини, які в препараті не повинні бути. Про це йдеться в звіті Словацького інституту контролю за лікарськими засобами, повідомляють Патріоти України із посиланням на Denik.

В організації пояснили, що мова йде про клітини, які допомагають розмножувати дефектний вірус ще під час виробництва препарату. Це суперечить затвердженим європейським стандартам. Росія зареєструвала вакцину від COVID-19 Супутник V в серпні 2020 роки перед проведенням останньої фази клінічних випробувань, що викликало стурбованість у медичної спільноти з приводу ефективності та безпеки російської вакцини.

Російська вакцина Супутник V ще не отримала схвалення Європейського агентства лікарських засобів, проте це не завадило національним регуляторам низки країн ЄС дозволити застосування російської вакцини. У їх числі Угорщина і Словаччина.

Хіти тижня. Візуальні попередження, про вогонь на враження виявились застарілими: Мережу вразило кладовище літаків і вертольотів під Запоріжжям (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 3:00

Колись ретельно охороняєма військова частина стала базою-привидом в модерній Україні. Спочатку блогери боялися, що там є якась охорона, але обгороджування вже давно зламане і на покинутому місці крім радянської авіатехніки нікого немає. Кладовище літак...

"Путин стареет, рядом остался только сумасшедший Лукашенко": Професор Зубов розповів про головні проблеми кремлівської еліти (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 22:44

Режим президента Росії Володимира Путіна знаходиться в дуже незавидному положенні. Саме цим пояснюються закручування гайок усередині країни і зовнішньополітичні провокації на зразок хамській статті замголови Радбезу РФ Дмитра Медведєва про Україну. Так...