Путін всьо: Гіркін порівняв Росію з нацистською Німеччиною і передбачив їй поразку у війні (відео)

Колишній так званий "міністр оборони ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков), аналізуючи дії російської влади, порівняв їх із діями керівництва нацистської Німеччини під час Другої світової війни, передають Патріоти України.

За його словами, незабаром після нападу Німеччини на Радянський Союз практично всю кадрову радянську армію знищили. Але, починаючи з першого дня війни, в СРСР включилися всі механізми тотальної мобілізації, хоча керівництво країни явно не могло припускати такого катастрофічного сценарію.

"А що робить нацистська Німеччина в цей час? Тільки в 43 році випуск бомбардувальників став проводитись у дві зміни, — сказав Гіркін. — Тоді, як наші евакуйовані заводи в три зміни пихкали цілодобово, у німців до 43 років намагалися не брати на виробництво жінок, військовополонених просто морили голодом у таборах, з 43 року почали їх використовувати в німецькій промисловості, хоча їх були мільйони. Надіялися, типу ось тут воюємо, а тут спокійно, добре, всі прославляють Адольфа Алоїзовича, який так чудово під Сталінградом сидить, а ми все ще хліб з маслом жуємо і працюємо в одну зміну. Мені ось це нагадує".

Ігор Гіркін наголосив, що, попри нерівні сили, менш розвинену промисловість, Україна воює всерйоз. Тоді як Росія втрачає не тільки час, а й кадрову армію, не створюючи нову армію воєнного часу, і намагаючись сурогатами заліпити проріхи у фронті.

"У мене складається виразне враження, що дуже багато хто в Кремлі і на чолі Міністерства оборони за поразку, вже не знаю — за велику чи не дуже, — сказав ексватажок бойовиків. — Тому, що вони роблять все, щоб не робити найголовнішого — не воювати по-справжньому".

"Не губіть голови, повторення Сєвєродонецька не буде": Арестович прокоментував ситуацію, що склалася навколо Бахмута

субота, 13 серпень 2022, 0:28

Удень 12 серпня Генштаб заявив про частковий успіх окупантів у напрямку Бахмута. Олексій Арестович наголосив, що повторення ситуації Сєвєродонецька та Лисичанська на Донеччині не буде. Про це позаштатний радник голови Офісу Президента заявив в етері ют...

Можливий вибух реактора Запорізької АЕС може накрити Москву, - російський ядерник

субота, 13 серпень 2022, 0:14

Наслідки аварії на Запорізькій атомній станції можуть стати "приємною несподіванкою" для самих росіян. Адже радіація після вибуху реактора може дійти до Москви, і людей звідти та з найближчих регіонів треба буде відселяти. Про можливі наслідки аварії ...