Путін втрачає підтримку, його армія виглядає слабкою - мобілізація загрожує невдоволенням мас, - The Atlantiс

Останні заяви президента Росії Володимира Путіна про часткову мобілізацію, продовження "спецоперації" та ядерний шантаж показали, що в РФ панує хаос, безлад та нерішучість, а Кремль перебуває у кризі. Водночас армія держави-агресора виглядає слабкою. Про це йдеться у матеріалі The Atlantic, передають Патріоти України.

Зазначається, що західні санкції створюють проблеми не лише для Путіна, а й для торгових партнерів РФ – їхня терпимість слабшає. На саміті в Узбекистані минулого тижня йому відмовила низка лідерів країн Центральної Азії.

"Але якщо втрата підтримки за кордоном – це погано, то втрата підтримки всередині країни – ще гірша, ознаки чого також є. Можливо, Путіна не дуже хвилюють російські ліберали та емігранти, які виступають проти війни, але його можуть турбувати люди, які повинні бути на його стороні – такі, як Алла Пугачова, радянська попзірка, яка має мільйони шанувальників, і яка нещодавно заявила про свій патріотизм і незгоду з війною", – зазначило видання.

Також у матеріалі відзначили і кризу всередині армії РФ, яка стикається не лише з надзвичайною ситуацією у матеріально-технічному забезпеченні чи деякими тактичними проблемами, а й із падінням морального духу.

"Ось чому Путіну потрібно більше солдатів, і ось чому, як і за сталінських часів, російська держава тепер визначає "добровільну здачу в полон "як злочин"", – зазначили у матеріалі.

Вказується, що солдати РФ, які добровільно здалися в полон або дизертували, ризикують потрапити до в'язниці. "Підтримка Путіна слабшає – за кордоном, вдома та в армії. Все інше, що він зараз говорить і робить, – не більше ніж спроба зупинити цей спад", – зробили висновок у виданні.

Ексзаступника міністра оборони взяли під варту: суд визначив заставу у розмірі понад 400 млн грн - ЗМІ

четвер, 2 лютий 2023, 16:55

У четвер, 2 лютого, Печерський районний суд міста Києва призначив запобіжний захід недавно звільненому з посади заступнику міністра оборони В’ячеславу Шаповалову, який є фігурантом кримінальної справи щодо закупівлі за завищеними цінами продуктів для в...

Біля Вугледара бійці ЗСУ взяли в полон окупантів-мародерів, які побували в Бучі та Ірпені

четвер, 2 лютий 2023, 16:43

В районі Вугледара помічена горезвісна 155-та бригада морської піхоти РФ, яка займалася мародерством та іншими безчинствами в Бучі та Ірпені під час окупації міст минулої весни. Десятеро окупантів з цього підрозділу потрапили в полон ЗСУ. Такою інформа...