Путін використовує тактику КДБ-ФСБ: Експерт розповів про підступний план Кремля щодо Зеленського

Президент Росії Володимир Путін використовує тактику КДБ-ФСБ з метою "прозондувати" президента України Володимира Зеленського і знайти до нього підходи. Таку версію обгрунтував керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко, коментуючи заяву Путіна про "обережний оптимізм" щодо нової влади України, повідомляють Патріоти України.

"Думаю, він (Путін. - Ред.) намагається впливати на українського президента. У тому числі, в ході тих телефонних переговорів, які вже двічі були між главами держав", – припустив Мусієнко. За його словами, Путін зацікавлений потроху зустрічатися із Зеленським і вести з ним переговори.

"Чому? Тому що йому дуже вигідно спочатку прозондувати, зрозуміти психологічний портрет цієї людини, як вона реагує, як до неї знайти підходи... Це, фактично, тактика КДБ-ФСБ. Щоб потім людину обробляти. "Взяти в оборот", що називається. І ось він намагався", – пояснив експерт.

Мусієнко допустив, що під час телефонних переговорів Путіна вже вдалося окреслити для себе якісь основні аспекти. "Путін вже починає розуміти, якими важелями впливу можна дотиснути, а де говорити з "обережним оптимізмом", – не виключив він. При цьому експерт звернув увагу, що фактичних підстав для "оптимізму" у президента РФ не додалося.

Він нагадав, що в ході розмови лідери обговорювали особливий статус для Донбасу. "І після цього був офіційний прес-реліз Офісу президента, де було чітко вказано, що президент Зеленський готовий захищати права всіх громадян України і для цього не потрібні зміни в Конституції", – зазначив Мусієнко.

На його думку, це свідчить про те, що в ході цієї розмови, як і під час переговорів з попереднім президентом Петром Порошенко, Путін порушує одні й ті самі питання. "Та сама платівка. Нічого не змінилося. "Виконайте політичну частину Мінських угод, а ми подумаємо, виводити нам свої війська або не виводити...", – констатував він.

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. "Реально Донбас не повернеться": Цимбалюк розгромив заяву "слуги народу" про колаборантів "ЛДНР" у владі

п’ятниця, 15 листопад 2019, 12:00

На Донбасі немає жодних "республік", там створені Росією окупаційні адміністрації, і поки там все контролюється росіянами, іншої влади там де-факто не буде. "Я тут займаю взагалі іншу точку зору, і не прибічник того, щоб жити в ілюзіях. Наразі росіяни ...

Нардеп Скороход розповіла про зашифровані вказівки Разумкова під час голосувань

п’ятниця, 15 листопад 2019, 11:57

Парламентська фракція "Слуга народу" під час сьогоднішнього засідання фракції виключила Ганну Скороход зі свого складу. Народний депутат України Анна Скороход, яку вирішили виключити з фракції "Слуга народу", підтвердила, що під час голосування у Верхо...