Остаточне рішення щодо застосування ядерної зброї Росія буде приймати з огляду на реакцію Заходу. В інтерв'ю "Главреду" президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ", експерт з питань енергетики Михайло Гончар зазначив, що якщо Чорноморський флот буде знищений, для Росії це - допустима втрата, в її історії вже були випадки, коли цей флот був втрачений, передають Патріоти України.
"А ось якщо США і Великобританія (разом або окремо) завдадуть ядерного удару по центрах прийняття рішень - це вже зовсім інша справа. Цей варіант можливий, принаймні, на рівні риторики. Адже Росія не тільки Україну лякає ядерною зброєю. Лондон і Вашингтон цілком можуть сказати Кремлю, мовляв, якщо там люблять лякати ударами по центрах прийняття рішень, то і їм жоден бункер не допоможе. А це вже значно більший ризик, ніж коли корита Чорноморського флоту РФ підуть на дно", - пояснив експерт.
Гончар зазначив, що Путін втік з Кремля чи то на Алтай, чи то на Валдай і, очевидно, що певні Західні меседжі вони осмислюють. "Кремль думає, що робити далі - "припинити українську агресію" нанесенням ядерного удару або готувати армаду "гарматного м'яса" і пускати її на Український фронт", - підсумував експерт.
За результатами грудневого опитування кінця 2024 року, наданого УП, 50% українців схиляються до компромісного рішення із залученням лідерів інших країн задля припинення війни, проте із значними гарантіями безпеки для України, передають Патріоти України...
Основним напрямком наступу РФ на Донбасі лишається Покровськ: окупанти намагаються обійти місто з заходу, щоб перекрити шляхи постачання Сил оборони України. Про це пише Al Jazeera, передають Патріоти України. Половина боєзіткнень на українській лінії ...