Путін за допомогою часткової мобілізації хоче знищити російську інтелігенцію, - розвідка

Часткова мобілізація в Росії більшою мірою торкнулася російської інтелігенції. Ймовірно, таким чином диктатор Володимир Путін намагається знищити громадян, які загрожують режиму. Про це заявило Головне управління розвідки Міноборони України на офіційному сайті, передають Патріоти України.

Відомство вказало на те, що з початку повномасштабної війни й до указу про мобілізацію країна-агресорка відправляла на спецоперацію велику кількість представників своїх малих народів.

"Серед убитих окупантів трохи менше 40% були представниками неслов'янських етнічних груп", – уточнили в ГУР.

У п'ятірку регіонів із найбільшою кількістю жертв увійшли Республіки Дагестан і Бурятія, Краснодарський край, Башкортостан, Волгоградська область. Також у цифрах простежується непропорційне співвідношення: кількість загиблих солдатів із бідних регіонів (де й проживають етнічні спільноти) значно вища, ніж із розвинених.

Українські розвідники вважають, що після підписання президентом РФ указу про мобілізацію карта смертності в російських регіонах значно зміниться.

Так, повістки тепер вручають тисячам представників інтелігенції та приватного бізнесу із центральної Росії та промислових підприємств-гігантів. "Якщо робітничі професії ще забезпечуватимуть відстрочення від призову, то саме російська інтелігенція стане добривом для українського чорнозему", – йдеться в повідомленні.

У ГУР підсумували: кремлівський диктатор сподівається позбавитися протестів проти війни та безглуздої загибелі сотень тисяч росіян, знищивши громадян, "які можуть усвідомлювати крах російської державності".

СБУ затримала "народного дружинника" окупантів (фото)

понеділок, 6 лютий 2023, 20:14

СБУ затримала "народного дружинника", який працював на окупантів. 32- річний мешканець Козачої Лопані підтримав російських загарбників, добровільно вступив у незаконно створене формування "народна дружина" і допомагав окупаційній владі, повідомляють Па...

"Розкішний відпочинок у Парижі" таки аукнувся: Скандальну речницю ДПСУ звільнили з військової служби

понеділок, 6 лютий 2023, 18:23

Іванну Платновську, ексофіцерку пресслужби Південного регіонального управління ДПСУ звільнили з військової служби. Все через відпочинок за кордоном, яким вона похизувалася у соцмережах. Про це речник ДПСУ Андрій Демченко повідомив у коментарі УП, перед...