Путін зачекався: В ЄС відповіли, чи дійсно "вибачили" Росії Крим

Згода міжнародної спільноти з окупацією Криму створить небезпечний прецедент, тому російський статус півострова визнавати не можна. Про це "Апострофу" розповів депутат Європарламенту від Німеччини Сергій Лагодинський, передають Патріоти України.

За його словами, ситуацію з окупацією Криму можна порівняти з захопленням Тибету Китаєм. "Зрозуміло, що це порівняння не завжди один до одного, але... Дуже важко знайти рішення для таких питань, але це не означає, що з усім цим треба змиритися. І світова спільнота досі не змирилася з окупацією Тибету Китаєм. Я вважаю, що і Європа, і світова спільнота не повинні визнавати суверенітет Росії стосовно Криму, тому ми знову повертаємося до питання про санкції", - зазначає Лагодинський.

Євродепутат вважає, що згода з окупацією означатиме, що кожна держава може "відкусити шматочок" іншої держави, перечекати п'ять років і після цього відновити відносини з міжнародним співтовариством. "Так не повинно бути. Є правила, є Будапештський меморандум, є міжнародне право. Тут воно абсолютно явно було порушене, а значить ніякої згоди з російським статусом Криму бути не може", - резюмував депутат.

Джерело: Апостроф

Перший бій за ДАП

четвер, 28 травень 2020, 7:10

У перших числах квітня 2014 року з’явилася реальна загроза початку бойових дій на Донбасі. У Луганську взяли штурмом управління СБУ, у Донецьку проголосили маріонеткову республіку. Українські військові почали займати стратегічні об’єкти в Донецькій та ...

Режим Зеленського швидко перероджується в диктатуру путінського ґатунку: Війну з музеями не вів навіть Янукович

четвер, 28 травень 2020, 6:08

Якщо громадське суспільство не знайде в собі сил об'єднатись в протидії цим тенденціям, невдовзі всіх, хто матиме іншу думку, ніж на Банковій, будуть пробувати запроторити за грати чи вичавити з країни. Друзі, хочу поділитись своїм виступом в телеефірі...