Путін зачекався: В ЄС відповіли, чи дійсно "вибачили" Росії Крим

Згода міжнародної спільноти з окупацією Криму створить небезпечний прецедент, тому російський статус півострова визнавати не можна. Про це "Апострофу" розповів депутат Європарламенту від Німеччини Сергій Лагодинський, передають Патріоти України.

За його словами, ситуацію з окупацією Криму можна порівняти з захопленням Тибету Китаєм. "Зрозуміло, що це порівняння не завжди один до одного, але... Дуже важко знайти рішення для таких питань, але це не означає, що з усім цим треба змиритися. І світова спільнота досі не змирилася з окупацією Тибету Китаєм. Я вважаю, що і Європа, і світова спільнота не повинні визнавати суверенітет Росії стосовно Криму, тому ми знову повертаємося до питання про санкції", - зазначає Лагодинський.

Євродепутат вважає, що згода з окупацією означатиме, що кожна держава може "відкусити шматочок" іншої держави, перечекати п'ять років і після цього відновити відносини з міжнародним співтовариством. "Так не повинно бути. Є правила, є Будапештський меморандум, є міжнародне право. Тут воно абсолютно явно було порушене, а значить ніякої згоди з російським статусом Криму бути не може", - резюмував депутат.

Джерело: Апостроф

Зеленський позбавляється Коломойського: Екс-нардеп Лещенко ділиться інсайдом з Банкової

середа, 23 жовтень 2019, 21:45

Пов’язана з олігархом група нардепів у фракції «Слуга народу» почала саботаж ініціатив президента. Офіс президента Володимира Зеленського посилює свою незалежність від олігарха Ігоря Коломойського. Про це заявив екс-нардеп Сергій Лещенко, передають Пат...

"Думає про це з ранку до вечора": Пропагандист Кремля розповів, яке питання мучить російського президента

середа, 23 жовтень 2019, 21:15

Повноваження Путіна на посту президента закінчаться в 2024 році. «Сам Путін говорив, що він думає про це з ранку до вечора. Безвідповідально для нього піти, грюкнувши дверима і не залишивши після себе наступника. Я вважаю, що будь-який відповідальний п...