Путін загнав себе у кут, ситуація для РФ погіршується, - російський політолог

Через розв'язану в Україні повномасштабну війну президент РФ Володимир Путін опинився у повній ізоляції та вигнанні. Якщо він програє цю війну, то йому "кінець". Таку думку висловив російський політолог Дмитро Орєшкін у колонці на НВ, передають Патріоти України.

"З моєї точки зору, Путін перебуває в ізоляції і вигнанні. У плані соціальної підтримки всередині країни у нього все нормально, але за межами власної держави він може виїхати тільки в такі країни, як Туркменія. Загнав себе в кут у міжнародній політиці", – зазначив він.

Експерт упевнений, що в Путіні починають сумніватися російські силовики, ситуація для Росії погіршується з кожним днем.

"Вже офіційно заявлено, що Фінляндія і Швеція входять у НАТО, підкорити Україну не виходить, представити на блюдечку своїм виборцям перемогу знову не виходить. І тому доводиться займатися досить неприємною для себе роботою — еквілібристикою. Розповідати про те, що не дуже й хотілося, що метою операції був захист Луганської та Донецької областей, при цьому не відповідаючи на резонне питання, а чому і навіщо захист цих областей здійснювалася під Києвом, Харковом, Сумами, Черніговом", – додав Орєшкін.

Політолог вважає, що Путін перебуває e ситуації, до якої не був морально готовий, – "уповільненої неявно вираженої стратегічної поразки".

Окупантам вже нічим прикритись з повітря: Авіація ЗСУ 11 разів вдарила по позиціях ворога на півдні

субота, 20 серпень 2022, 7:58

Повітряні сили України 11 разів вдарили по позиціях армії РФ на півдні України. Про це повідомляє Оперативне командування "Південь", передають Патріоти України. Зазначається, що ударів було завдано по позиціях ворога в районах Олександрівки, Благодатно...

Плани Путіна провалилися: Пентагон заявив про "повну відсутність прогресу росіян на полі бою"

субота, 20 серпень 2022, 7:56

Пентагон заявив, що позиції російських військових ослабли, окупанти не мають прогресу на полі бою в Україні, передають Патріоти України. Пряма мова: "Ви бачите повну відсутність прогресу росіян на полі бою. Вони несуть ці втрати і не можуть просуватися...