Путін заістерив через снаряди зі збідненим ураном та пригрозив "війною до останнього українця"

Російський диктатор Володимир Путін влаштував істерику через плани Великої Британії передати Україні снаряди зі збідненим ураном. Він вкотре пригрозив нашій державі "війною до останнього українця". Про це пишуть російські засоби масової пропаганди, передають Патріоти України.

Диктатору Путіну не сподобалось, що Велика Британія передає нашій державі снаряди зі збідненим ураном, щоб протистояти російській окупаційній армії. Попри те, що сучасна зброя ліквідовуватиме російських терористів, Путін вкотре заявив, що "Захід веде війну до останнього українця".

Розшукуваний Міжнародним кримінальним судом у Гаазі Путін додав, що "Росія реагуватиме на таке постачання зброї".

Не сподобалось постачання боєприпасів зі збідненим ураном також і міністру оборони РФ Сергію Шойгу. Той навіть заговорив про "ще один крок до ядерного протистояння". Нагадаємо, Велика Британія анонсувала постачання до України бронебійних снарядів з оболонками зі збідненого урану.

Підрив Каховської ГЕС: Велика вода уже загрожує Миколаєву

середа, 7 червень 2023, 21:43

У місті Миколаєві після підриву російськими терористами дамби на Каховській ГЕС упродовж середи, 7 червня, почав підійматися рівень води у Дніпрі. У найнижчі точні пляжу в мікрорайоні Намив вода підступила до зупинок громадського транспорту, утворюютьс...

Підрив Каховської ГЕС: В окупованих Олешках є перші загиблі, - мер

середа, 7 червень 2023, 21:15

В окупованому місті Олешки у Херсонській області уже є перші загиблі внаслідок підтоплення після підриву росіянами Каховської ГЕС. Про це розповів міський голова окупованого міста Євген Рищук в ефірі Еспресо, передають Патріоти України. "Коли був підір...