Путін залякав усіх, а Захід мовчав: Експерт пояснив, чому Росія зважилася напасти на Україну

Глава РФ Володимир Путін за більш ніж два десятки років при владі не стикався з серйозними зовнішніми ударами, посилював свої позиції і прийшов до висновку, що може діяти безкарно. У підсумку його дії дійшли до рівня таких людожерів, як Адольф Гітлер і Саддам Хусейн, передають Патріоти України.

Він зумів налякати як суспільство, так і своє оточення. Приймаючи рішення про вторгнення в Україну, Путін керувався помилковими переконаннями і думав, що йому нічого не буде. У всій ситуації винен Захід, який інертно відреагував на початок війни Росії проти України ще у 2014 році. Про це заявив військовий експерт, директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Валентин Бадрак.

У чаті на Главреді у відповідь на питання редакції про те, чому Росія ухвалила фатальне для себе рішення про військовий напад на Україну, і не врахувала наслідків, він сказав, що події стали можливими через поведінку і дії Путіна, його оточення, і слабку позицію Заходу.

За словами експерта, Путін за два десятки років при владі не стикався з по-справжньому сильними зовнішніми викликами. В результаті він зміцнив свій режим і виріс до рівня "людожерів світу". Він дійшов висновку, що не буде покараний за свої дії.

"Протягом останніх 22 років Путін не отримував жодних ударів ззовні, через що посилювався. Разом з тим, у нього зміцнювалася думка, що він може діяти безкарно. Через це його деструктивність розвинулася до рівня людожерів світу, зокрема, Гітлера, Хусейна і т.д", - вважає Бадрак.

Також Путіну вдалося залякати як суспільство, так і власне оточення. У підсумку він став отримувати спотворені відомості - конкретно те, що сам хотів почути.

Зеленський емоційно відповів на натяки щодо причетності України до вибухів на "Північному потоці"

четвер, 8 червень 2023, 12:00

Президент України Володимир Зеленський заперечує причетність України до серії підводних вибухів на газопроводі Nord Stream у вересні 2022 року. Про це повідомляє Politico, президент емоційно відреагував на запитання щодо причетності України до підриву ...

"Згорнули без шуму і пилюки": ООН закрила розслідування вбивства азовців в Оленівці

четвер, 8 червень 2023, 11:29

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба прокоментував роботу ООН, згадавши теракт в Оленівці та роботу "зернової угоди". З його слів, особливого результату роботи організації немає. Про це він сказав в етері Сніданок з "1+1", передають Патріоти...