
Президент РФ Володимир Путін не має наміру здаватися, він йтиме на ескалацію до свого кінця, який можуть пришвидшити зовнішні сили чи його оточення. Про це сказав колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко, передають Патріоти України.
"Путін відчуває, що він зараз в ролі того самого щура, якого загнали в глухий кут. Він справді не знає, що робити і єдине, що йому залишається - йти на подальшу ескалацію. Продовжувати "побєдоносную" війну, хоча всі розуміють, що він її уже програв. Це, на жаль, те з чим ми маємо мати справу і розуміти, що цей щур небезпечний тим, що загнаний у кут", - вважає він.
На думку Огризка, Путін не буде здаватися. "Це, здається, є очевидним для багатьох. Він буде йти до кінця, до свого кінця. Питання тільки в тому, чи йому цей кінець пришвидшать. Його власне оточення чи зовнішні сили, які, я думаю, теж над цим безпосередньо працюють", - підсумував ексміністр.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....