
Президент РФ Володимир Путін не має наміру здаватися, він йтиме на ескалацію до свого кінця, який можуть пришвидшити зовнішні сили чи його оточення. Про це сказав колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко, передають Патріоти України.
"Путін відчуває, що він зараз в ролі того самого щура, якого загнали в глухий кут. Він справді не знає, що робити і єдине, що йому залишається - йти на подальшу ескалацію. Продовжувати "побєдоносную" війну, хоча всі розуміють, що він її уже програв. Це, на жаль, те з чим ми маємо мати справу і розуміти, що цей щур небезпечний тим, що загнаний у кут", - вважає він.
На думку Огризка, Путін не буде здаватися. "Це, здається, є очевидним для багатьох. Він буде йти до кінця, до свого кінця. Питання тільки в тому, чи йому цей кінець пришвидшать. Його власне оточення чи зовнішні сили, які, я думаю, теж над цим безпосередньо працюють", - підсумував ексміністр.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...