Путін зараз у ролі щура, загнаного в кут, але здаватися не збирається, - український дипломат

Президент РФ Володимир Путін не має наміру здаватися, він йтиме на ескалацію до свого кінця, який можуть пришвидшити зовнішні сили чи його оточення. Про це сказав колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко, передають Патріоти України.

"Путін відчуває, що він зараз в ролі того самого щура, якого загнали в глухий кут. Він справді не знає, що робити і єдине, що йому залишається - йти на подальшу ескалацію. Продовжувати "побєдоносную" війну, хоча всі розуміють, що він її уже програв. Це, на жаль, те з чим ми маємо мати справу і розуміти, що цей щур небезпечний тим, що загнаний у кут", - вважає він.

На думку Огризка, Путін не буде здаватися. "Це, здається, є очевидним для багатьох. Він буде йти до кінця, до свого кінця. Питання тільки в тому, чи йому цей кінець пришвидшать. Його власне оточення чи зовнішні сили, які, я думаю, теж над цим безпосередньо працюють", - підсумував ексміністр.

Джерело: Еспресо.ТV

ЗСУ вчергове ліквідували високопоставленого окупанта

субота, 3 грудень 2022, 3:00

ЗСУ ліквідували російського полковника Дениса Давидова. Про це повідомляє рашистська газета «Мичуринская правда». Окупанту було 40 років. У 1999 році він закінчив Крюківську середню школу. Кадровий військовий, служив в Алтайському і Забайкальському кра...

У європейських столицях триває напружена робота: Зеленський розповів про підготовку спецтрибуналу для керівництва РФ

субота, 3 грудень 2022, 2:52

Президент Володимир Зеленський упевнений, що керівництву Росії не вдасться уникнути відповідальності за злочин проти України. Про це глава держави розповів у своєму відеозверненні до українців у ніч проти суботи, 3 грудня. Зеленський зазначив, що для о...