"Путін зацікавлений у Донбасі, як у рані для України": Гармаш розповів, чи чекати повномасштабної агресії РФ

Президент Росії Володимир Путін не піде на анексію Донбасу, де нині триває війна, як це було з Кримом. У Кремлі не вважають за потрібне забирати собі цей регіон, однак їм було б вигідно "законсервувати" конфлікт на довгі роки, як це трапилося з Грузією, зазначають Патріоти України.

У Москві не збираються позбавляти нашу країну такого "тягаря". Таку думку в інтерв'ю "Радіо Свобода" висловив представник України в Тристоронній контактній групі (ТКГ), журналіст Сергій Гармаш.

"Тобто Путін зацікавлений у Донбасі, як у рані, що кровоточить, для України. Або в такій формі, як зараз, або у формі визнання їхньої суб’єктності Російською Федерацією. Але забирати його собі він не буде", – сказав він.

Гармаш додав, що зараз Росія скоріше втілює на Донбасі "абхазький" або "південноосетинський" сценарії: мешканцям роздають паспорти РФ, їх залучають до політичного та економічного життя країни-агресора. Це можна назвати "гібридною анексією", адже території все ж не приєднуються до Росії.

Член української делегації в ТКГ підкреслив, що російська агресія проти України вигідна Путіну, але не самій Росії. За понад сім років війни ця країна втратила та продовжує втрачати гроші та інші ресурси, оточення лідера РФ потерпає від санкцій.

"З 2014 року рівень життя росіян неминуче падає щороку. І вони це бачать та відчувають. Це відображається, власне, і на рейтингах Путіна", – зазначив Гармаш. Він зауважив, що врятувати президента РФ може те, що він "не вічний" – це лише питання часу. Однак завершення цих конфліктів та путінської політики загалом може стати катастрофою для Росії.

Хіти тижня. "Плевать, в кого из Зе-команды могли стрелять, когда власть сознательно унижает честь и профессионализм тех, кто спецоперацию планировал и осуществлял", - Олена Кудренко

субота, 27 листопад 2021, 16:00

"Ви готові до "і тюрми, і суми"? (С) Помните тень страха на лице Зеленской, во время интервью Наталье Мосейчук? Я уверена, что они НЕ готовы. Внутренне они сжались в комочек, поджали под себя коленки и судорожно стали подгребать под себя все силы в стр...

"Путін без жалю прощається з демократичними політиками – навіть якщо співпрацює з ними довго", - Портников

субота, 27 листопад 2021, 15:45

"Федеральна канцлерка Анґела Меркель висловила жаль через те, що до закінчення терміну її повноважень не вдалося провести зустрічі в «нормандському форматі». Німецька канцлерка докладала величезних зусиль, щоб ця зустріч відбулася і зрозуміло чому. Вон...