Путін збирається ввести у РФ воєнний стан та заборонити виїзд із країни чоловіків призовного віку, - ЗМІ

Мобілізація, оголошена президентом Росії Володимиром Путіним, тільки почалася, а він уже не задоволений тим, як проходить цей процес. Про це повідомляє російський опозиційний Telegram-канал "Генерал СВР", передають Патріоти України.

Путіну повідомляють про численні проблеми, що виникли в ході реалізації указу про мобілізацію, велику кількість тих, хто намагається ухилитися від мобілізації, масову втечу чоловіків призовного віку за кордон і різке падіння рівня довіри президенту (опитування ФСТ).

"На цьому фоні під час закритої частини наради з постійними членами Ради Безпеки РФ у вузькому складі Путін заявив про необхідність запровадження військового стану як мінімум у ряді прикордонних областей та заборону на виїзд із країни чоловіків призовного віку. Путін сказав, що визначиться із датою найближчим часом", – пише "Генерал СВР".

Тим часом ще один російський опозиційний Telegram-канал "Крем" підтверджує інформацію про заборону на виїзд із РФ чоловіків призовного віку.

"Пройшла інформація про закриття кордонів РФ для осіб чоловічої статі від 18 до 55 років, починаючи з 19:00 МСК 26 вересня, понеділок. Відповідне розпорядження надійшло до прикордонної служби одного з міжнародних аеропортів Москви", – йдеться у першому повідомленні.

"За іншими відомостями в період з 27 по 30 вересня у Росії може бути введений частковий військовий стан, тобто у конкретних прикордонних областях. Про це повідомляють військові канали з посиланням на свої незалежні джерела у силових структурах та МЗС. Офіційної інформації поки що немає", – повідомляє "Крем".

Їдуть вбивати українців за гроші: Окупант розповів дружині про мотиви російських військових. Перехоплення

середа, 27 вересень 2023, 11:28

Російський окупант розповів про мотиви загарбників, які їдуть воювати проти України. Багато хто з них вирушає вбивати українців зокрема й заради грошей. Про це стало відомо з телефонної розмови військового РФ із дружиною, перехопленої Головним управлін...

Вступ України до ЄС відбуватиметься дуже повільно: Євродепутат назвав причину

середа, 27 вересень 2023, 11:22

Німецький євродепутат Міхаел Галер вважає, вступ України до Євросоюзу буде відбуватися дуже повільно, якщо все залежатиме від одностайності голосів, передають Патріоти України. . Польський уряд заявив, що заблокує вступ України до ЄС, якщо Спільна агра...