Путін збирається ввести у РФ воєнний стан та заборонити виїзд із країни чоловіків призовного віку, - ЗМІ

Мобілізація, оголошена президентом Росії Володимиром Путіним, тільки почалася, а він уже не задоволений тим, як проходить цей процес. Про це повідомляє російський опозиційний Telegram-канал "Генерал СВР", передають Патріоти України.

Путіну повідомляють про численні проблеми, що виникли в ході реалізації указу про мобілізацію, велику кількість тих, хто намагається ухилитися від мобілізації, масову втечу чоловіків призовного віку за кордон і різке падіння рівня довіри президенту (опитування ФСТ).

"На цьому фоні під час закритої частини наради з постійними членами Ради Безпеки РФ у вузькому складі Путін заявив про необхідність запровадження військового стану як мінімум у ряді прикордонних областей та заборону на виїзд із країни чоловіків призовного віку. Путін сказав, що визначиться із датою найближчим часом", – пише "Генерал СВР".

Тим часом ще один російський опозиційний Telegram-канал "Крем" підтверджує інформацію про заборону на виїзд із РФ чоловіків призовного віку.

"Пройшла інформація про закриття кордонів РФ для осіб чоловічої статі від 18 до 55 років, починаючи з 19:00 МСК 26 вересня, понеділок. Відповідне розпорядження надійшло до прикордонної служби одного з міжнародних аеропортів Москви", – йдеться у першому повідомленні.

"За іншими відомостями в період з 27 по 30 вересня у Росії може бути введений частковий військовий стан, тобто у конкретних прикордонних областях. Про це повідомляють військові канали з посиланням на свої незалежні джерела у силових структурах та МЗС. Офіційної інформації поки що немає", – повідомляє "Крем".

З України втекли близько 10 нардепів: Стефанчук сказав, чому в них не забрали мандати

понеділок, 28 листопад 2022, 13:49

Після початку масштабного вторгнення РФ із України втекли десять народних депутатів. Їх позбавлять зарплати й усіх державних посад, також вирішується питання про позбавлення мандатів. Про це 27 листопада розповів голова Верховної Ради України Руслан Ст...

Є інформація про нові ракетні удари, які будуть цього тижня: Влада просить українців запастися водою і продуктами

понеділок, 28 листопад 2022, 13:30

Ракетні удари по об'єктах української енергетичної інфраструктури з великою ймовірністю будуть і цього тижня. Про це повідомила українська розвідка, передають Патріоти України. У Росії закінчуються високоточні ракети. Тому агресор дедалі частіше б'є і...