"Путін здатен переламати людину за одну зустріч. Так було з Януковичем і Саргсяном": Портников попередив Зеленського про небезпеку (відео)

Віктор Янукович пройшов у своєму житті випробування колонією, але у спілкуванні із Путіним це йому не дуже допомогло.

З Володимиром Путіним можна зустрічатися тільки якщо ти сильніший за нього. Про це заявив український журналіст, публіцист і громадський діяч Віталій Портников в програмі "Суботній політклуб", передають Патріоти України.

"Є дві сильні особистості, не в політичному сенсі, а просто сильні - Віктор Янукович (погодьтеся, що це людина, яка пройшла вогонь, воду, колонію... людина, яка знаходяться в ув'язненні, це не просте випробування, тим більше якщо це кримінальний злочинець, а не політичний, це боротьба за виживання, якої ніхто, хто не був у цих місцях, навіть уявити собі не може, це тяжке випробування) і ще одна людина, такого ж типу й іншого характеру, це колишній президент Вірменії Серж Саргсян (він же не політиком був, він був польовим командиром у Нагірному Карабасі, він воював, багато разів дивився смерті в обличчя; не проста там була ситуація, коли він робив свою кар'єру до того як він став керівником Вірменії). І ось кожен з цих політиків після зустрічі з Путіним відмовляється від європейської інтеграції", - зазначив він.

"Янукович типу "Я загальмую" і потім почався Майдан, Саргсян - одноосібно вирішує. Навіть уряду своєму не повідомляє. Все, ми вже цього не підписуємо, ми натомість входимо до Євразійського союзу", - нагадав Портников.

Джерело: Еспресо.ТV

Хіти тижня. "В марте Россия может начать новую войну?" - російський економіст

неділя, 23 лютий 2020, 17:00

"Валерий Соловей позавчера на "Эхе" предсказал к марту войну. Естественно, оговорившись, что, может, не начнут. Претензии ему предъявить нельзя будет, а репутация информированного человека укрепится", - пише у своєму блозі Дмитро Травін, передають Патр...

Хіти тижня. "В ближайшее время Зеленский ощутит все "прелести" российского шантажа", - Яхно

неділя, 23 лютий 2020, 14:00

"Думаю, в ближайшее время он ощутит все "прелести" российского шантажа. Тактика украинской власти "сохранить Путину лицо" в расчёте на какие-то уступки в лучшем случае (о компромиссе изначально речь вообще не идёт) – ошибочна. И Зеленский, судя по всем...