"Путін зламався і не пішов далі": Російський історик заявив, що Порошенко зміг захистити Україну від окупанта

Андрій Зубов вважає, що Володимир Путін розраховував на успіх, при якому значна частина України виступила б за найтісніше об'єднання з Росією.

Російський історик Андрій Зубов констатував, що п'ятий президент України Петро Порошенко зміг зупинити подальшу окупацію країни, в результаті чого глава РФ Володимир Путін зазнав "повне фіаско" на першому етапі свого плану. Про це він заявив в інтерв'ю, зазначивши, що після анексії Криму могло бути кілька сценаріїв розвитку подій, передають Патріоти України.

Так, історик вважає, що Путін розраховував на успіх, при якому значна частина України виступила б за найтісніше об'єднання з Росією. Другою ідеєю було прийняття Заходом відповідних подій, а третьою – помста українському народу за повалення Януковича та знесення пам'ятників Леніну.

"Але Захід проявив твердість. Значною мірою це результат роботи вашого колишнього президента Порошенка, який у зовнішній політиці був блискучим президентом. Він слабку країну зміг захистити від російської агресії міжнародних зобов'язань", – наголосив Зубов.

За його словами, Путін "зазнав повного фіаско", незважаючи на те, що багатьом не хотілося псувати відносини з Росією, оскільки це було економічно невигідно. Країни Заходу таки пішли на санкції і невизнання Криму.

"Оскільки за цією справою Путіна не пішли нові справи, – він зламався на першому кроці, далі Криму і Донбасу справа не пішла. До президентських виборів у Росії 2018 року настало розчарування", – констатував Зубов.

Джерело: LIGA.net

"На этой неделе Кремль просто обрывал телефон Белого дома. Путин униженно просил помощи", - Латиніна про те як ВВП благав Трампа вплинути на Саудівську Аравію, а потім сам все зіпсував

неділя, 5 квітень 2020, 20:49

Президент Росії Володимир Путін - ініціатор прийдешньої зустрічі країн-членів ОПЕК +, яка була терміново погоджена на понеділок, 6 квітня. Про це пише відома російська журналістка Юлія Латиніна в ефірі "Ехо Москви", зазначають Патріоти України. . Зрив...

Хіти тижня. Понти за рахунок наших життів: "Послать в Италию врачей, которых не хватает в Украине, - это жест красивый и безрассудный одновременно", - Борислав Береза

неділя, 5 квітень 2020, 20:30

На всю Україну близько 3000 вірусологів, країна задихається від фахівців. На цьому тлі відіслати два десятки кращих спеціалістів закордон, це як забрати досвідчених офіцерів з передової, коли ворог стрімко наступає. Неоднозначне рішення керівництва кра...