
У небі над Скандинавією та європейською Арктикою виявлено хмару з незначним рівнем радіоактивності, яка, ймовірно, прийшла із заходу Росії, передають Патріоти України.
Глобальна мережа радіаційного та сейсмічного моніторингу на півночі Європи протягом червня фіксувала незначні рівні радіонукліда йод-131. Ймовірним джерелом ізотопів фахівці називають район, що включає Балтійське море, країни Скандинавії, а також частина заходу Росії в районі Санкт-Петербурга.
"Зараз неможливо сказати, що могло стати джерелом для підвищених рівнів", - йдеться в заяві Шведської управління радіаційної безпеки, в якій підкреслюється, що рівні радіації низькі і не становлять небезпеки для людей або довкілля.
Тим часом в Національному інституті охорони здоров'я та навколишнього середовища Нідерландів (RIVM), проаналізувавши дані зі Скандинавії, прийшли до висновку, що радіонукліди прийшли з боку Заходу Росії.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....