
У небі над Скандинавією та європейською Арктикою виявлено хмару з незначним рівнем радіоактивності, яка, ймовірно, прийшла із заходу Росії, передають Патріоти України.
Глобальна мережа радіаційного та сейсмічного моніторингу на півночі Європи протягом червня фіксувала незначні рівні радіонукліда йод-131. Ймовірним джерелом ізотопів фахівці називають район, що включає Балтійське море, країни Скандинавії, а також частина заходу Росії в районі Санкт-Петербурга.
"Зараз неможливо сказати, що могло стати джерелом для підвищених рівнів", - йдеться в заяві Шведської управління радіаційної безпеки, в якій підкреслюється, що рівні радіації низькі і не становлять небезпеки для людей або довкілля.
Тим часом в Національному інституті охорони здоров'я та навколишнього середовища Нідерландів (RIVM), проаналізувавши дані зі Скандинавії, прийшли до висновку, що радіонукліди прийшли з боку Заходу Росії.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...