
У небі над Скандинавією та європейською Арктикою виявлено хмару з незначним рівнем радіоактивності, яка, ймовірно, прийшла із заходу Росії, передають Патріоти України.
Глобальна мережа радіаційного та сейсмічного моніторингу на півночі Європи протягом червня фіксувала незначні рівні радіонукліда йод-131. Ймовірним джерелом ізотопів фахівці називають район, що включає Балтійське море, країни Скандинавії, а також частина заходу Росії в районі Санкт-Петербурга.
"Зараз неможливо сказати, що могло стати джерелом для підвищених рівнів", - йдеться в заяві Шведської управління радіаційної безпеки, в якій підкреслюється, що рівні радіації низькі і не становлять небезпеки для людей або довкілля.
Тим часом в Національному інституті охорони здоров'я та навколишнього середовища Нідерландів (RIVM), проаналізувавши дані зі Скандинавії, прийшли до висновку, що радіонукліди прийшли з боку Заходу Росії.
В Ормузькій протоці зазнав атаки танкер, який перевозив нафту з Катару. Судно було пошкоджене внаслідок удару невстановленим снарядом, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. . За інформацією Центру морських торговельних операцій Великої...
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...