Путін знову змінив командувачів "західного угруповання військ": в ISW розповіли, навіщо це диктатору

Аналітики американського Інституту дослідження війни повідомляють, що у західному військовому окрузі Міноборони Російської Федерації призначено нового командувача, передають Патріоти України.

Зазначається, що ним став генерал-лейтенанта Романа Бердникова, який замінив на цій посаді Олександра Журавльова. Завдяки таким кадровим змінам президент-диктатор Володимир Путін намагається перекласти вину за нещодавні невдачі російських військових у Харківській області. Про це йдеться у свіжому звіті ISW.

Російські підрозділи західного військового округу протягом останніх кількох місяців переважно діяли на північному сході Харківської області. Втім, робили це без чітко визначеного командувача, наголошують аналітики. Журавльова не було видно деяку годину, а Путін за дві тижні змінив двох командувачів "західного угруповання військ".

Експерти ISW припустили, ймовірно, Путін робить кадрові перестановки через невдоволення втратами РФ у Харківській області та Лимані на Донеччині. Крім того, це також може бути спробою захистити генерал-полковника Олександра Лапіна, командувача центрального військового округу від критики за нещодавні російські невдачі у Лимані.

В ISW зазначають, що таким чином очільник Кремля може спробувати перекласти на новоназначеного Бердникова вину за майбутні російські втрати у Харківській та, можливо, Луганській областях.

"Знайшли банку тушкованки і розвели водою з Дніпра": Окупанти на лівобережжі Херсонщини поскаржилися, що їх "кинуло" командування

середа, 29 листопад 2023, 9:56

Військовослужбовці армії Росії, які перебувають на окупованій частині лівобережжя Херсонщини, пожалілися на своє командування. Загарбники заявили, що воно їх "кинуло" не тільки з озброєнням, а й із їжею та виплатами, передають Патріоти України. Водноч...

Самі потрапили до пастки, яку зробили для ЗСУ: У Генштабі назвали несподівану причину загибелі десятків окупантів

середа, 29 листопад 2023, 9:52

810-та бригада морської піхоти ЗС РФ, по якій ЗСУ завдали влучного удару, помстившись за загибель українських бійців з 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади, втратила близько 50 солдатів через підриви на власних мінах. Про це повідомив речник Генерал...