Президент Російської Федерації Володимир Путін зателефонував прем’єр-міністру Ізраїлю Беньяміну Нетаньянгу після ударів по Ірану, який є стратегічним союзником держави-агресорки. Про зміст телефонної розмови повідомила пресслужба Кремля, яку цитують російські пропагандисти, передають Патріоти України.
Російський президент цинічно назвав дії Ізраїлю такими, що порушують Статут ООН і міжнародне право. При цьому господар Кремля виступив з несподіваною ініціативою виступити посередником у мирному врегулюванні «ізраїльсько-іранського конфлікту».
Російські пропагандисти повідомляють, що Володимир Путін також провів розмову з президентом Ірану Масудом Пезешкіяном, висловивши «співчуття у зв’язку із жертвами через удари Ізраїля». Як відомо, Іран уклав цього року угоду з Росією про стратегічне партнерство, яка передбачає зміцнення двосторонніх зв’язків, зокрема тіснішу співпрацю в галузі оборони.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...