Путін зробив передостанній крок, а за останній його можуть вбити, - Фейгін

Мобілізація в Росії, оголошена президентом країни-агресора Володимиром Путіним, є "передостаннім кроком", на який він може піти у протистоянні з Україною та Заходом. Останній крок – застосування ядерної зброї, передають Патріоти України.

Але якщо російський диктатор справді зважиться на нього, його можуть фізично знищити. Таку думку в ексклюзивному інтерв'ю "Обозревателю" висловив російський правозахисник Марк Фейгін.

Він звернув увагу на те, що дії Путіна ірраціональні. "Замість того, щоб намагатися якось виправити ситуацію, він лише погіршує її. Він не намагається маневрувати всередині простору, нехай навіть звуженого, який має, а просто йде далі. Це дивовижна ірраціональна риса".

"Мобілізація – це передостанній крок до застосування ядерної зброї, що робить ситуацію дуже жахливою", – попередив правозахисник.

Водночас він запевнив, що цивілізований світ не має наміру йти на поводі в агресора. Він відповідатиме і за фейкові референдуми на окупованих територіях України, і за мобілізацію, і за інші дії окупанта. При цьому розглядаються "компромісні та безкомпромісні" рішення.

"Поки Путін йде шляхом безкомпромісної відповіді", – констатував Фейгін. Відповідаючи на запитання, чи може така відповідь мати на увазі фізичну ліквідацію, правозахисник сказав: "Якщо дійде до застосування ядерної зброї, нічого не можна відкидати".

У Швейцарії суд виніс вирок чотирьом банкірам за переказ грошей на рахунок кума Путіна

п’ятниця, 31 березень 2023, 0:40

Окружний суд Цюріха визнав чотирьох банкірів зі швейцарської філії російського Газпромбанку винними у надходженні значних сум на рахунки художнього керівника Петербурзького будинку музики Сергія Ролдугіна - близької довіреної особи президента РФ Володи...

Резніков показав, як тестував американські бронеавтомобілі Stryker і Cougar

четвер, 30 березень 2023, 23:40

Міністр оборони України Олексій Резніков опублікував відео випробування переданих Україні бронеавтомобілів Stryker і Cougar. Резнікова також опублікував відео, на якому він прокатався на бронемашинах Stryker і Cougar. Він подякував за них президенту СШ...