
Мобілізація в Росії, оголошена президентом країни-агресора Володимиром Путіним, є "передостаннім кроком", на який він може піти у протистоянні з Україною та Заходом. Останній крок – застосування ядерної зброї, передають Патріоти України.
Але якщо російський диктатор справді зважиться на нього, його можуть фізично знищити. Таку думку в ексклюзивному інтерв'ю "Обозревателю" висловив російський правозахисник Марк Фейгін.
Він звернув увагу на те, що дії Путіна ірраціональні. "Замість того, щоб намагатися якось виправити ситуацію, він лише погіршує її. Він не намагається маневрувати всередині простору, нехай навіть звуженого, який має, а просто йде далі. Це дивовижна ірраціональна риса".
"Мобілізація – це передостанній крок до застосування ядерної зброї, що робить ситуацію дуже жахливою", – попередив правозахисник.
Водночас він запевнив, що цивілізований світ не має наміру йти на поводі в агресора. Він відповідатиме і за фейкові референдуми на окупованих територіях України, і за мобілізацію, і за інші дії окупанта. При цьому розглядаються "компромісні та безкомпромісні" рішення.
"Поки Путін йде шляхом безкомпромісної відповіді", – констатував Фейгін. Відповідаючи на запитання, чи може така відповідь мати на увазі фізичну ліквідацію, правозахисник сказав: "Якщо дійде до застосування ядерної зброї, нічого не можна відкидати".
В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...