Путін зробив передостанній крок, а за останній його можуть вбити, - Фейгін

Мобілізація в Росії, оголошена президентом країни-агресора Володимиром Путіним, є "передостаннім кроком", на який він може піти у протистоянні з Україною та Заходом. Останній крок – застосування ядерної зброї, передають Патріоти України.

Але якщо російський диктатор справді зважиться на нього, його можуть фізично знищити. Таку думку в ексклюзивному інтерв'ю "Обозревателю" висловив російський правозахисник Марк Фейгін.

Він звернув увагу на те, що дії Путіна ірраціональні. "Замість того, щоб намагатися якось виправити ситуацію, він лише погіршує її. Він не намагається маневрувати всередині простору, нехай навіть звуженого, який має, а просто йде далі. Це дивовижна ірраціональна риса".

"Мобілізація – це передостанній крок до застосування ядерної зброї, що робить ситуацію дуже жахливою", – попередив правозахисник.

Водночас він запевнив, що цивілізований світ не має наміру йти на поводі в агресора. Він відповідатиме і за фейкові референдуми на окупованих територіях України, і за мобілізацію, і за інші дії окупанта. При цьому розглядаються "компромісні та безкомпромісні" рішення.

"Поки Путін йде шляхом безкомпромісної відповіді", – констатував Фейгін. Відповідаючи на запитання, чи може така відповідь мати на увазі фізичну ліквідацію, правозахисник сказав: "Якщо дійде до застосування ядерної зброї, нічого не можна відкидати".

Скандал з ''пунктами незламності'' у Києві: Кличко відкинув закиди Зеленського і "слуг" у профанації, звинувативши президента і його оточення в недостойних маніпуляціях

понеділок, 28 листопад 2022, 0:30

Мер Києва Віталій Кличко заявляє, що в місті відкрито понад 430 пунктів обігріву, і всі вони працюють, що можна перевірити за мапою на сайті міста. Пряма мова: "Адреси всіх пунктів є на карті, що розміщена на офіційному сайті нашого міста. Журналісти м...

"Він вже дорослий...": Посол Росії у Великій Британії дивно пояснив, чому його син не воює

неділя, 27 листопад 2022, 23:15

Надзвичайний посол РФ у Великобританії Андрій Келін відповів, чому його син не був призваний під час часткової мобілізації, передають Патріоти України. Як він заявив в інтерв'ю ВВС, причина в тому, що у нього є власна родина. "Мій син уже дорослий. У ...