
Російський диктатор Володимир Путін готовий буде повертатися до переговорів щодо припинення вогню за результатами літньої військової кампанії. Про це заявив політичний експерт Вадим Денисенко в ефірі "Еспресо", передають Патріоти України.
За його словами, є лише імітація переговорів. Адже, зазначає експерт, Кремль хоче воювати. "У цьому випадку можемо сказати чітко, що після останніх переговорів в Ер-Ріяді стало зрозуміло, що Путін не збирається йти на якісь переговорні речі як підписання тимчасового припинення вогню. Путін хоче продовжувати бойові дії і вважає, що ця літня кампанія - його останнє вундерваффе, завдяки якому нехай буде".
Денисенко зазначає, що у цій ситуації ми маємо справу з психологією чи психіатрією людини. Адже "фюрер" Путін щиро вірить, що цього літа йому вдасться "Київ за три дні – 2.0". Хоча незрозуміло, на чому це базується чи хтось йому це пояснює, додав експерт.
"На жаль, ні про які мирні переговори чи реальне припинення вогню раніше жовтня-листопада немає сенсу сподіватися. На сьогоднішній момент дуже низька ймовірність якогось перемир'я. Незважаючи на всі заяви Трампа, що він все розуміє і дуже розлючений, треба розуміти, що станом на зараз Володимир Путін не входитиме в якийсь час". до переговорів щодо результатів літньої військової кампанії", – резюмував Вадим Денисенко.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...