Путін зрозумів, що йому загрожує смерть у разі ядерного удару по Україні, - Піонтковський

Президент Російської Федерації Володимир Путін усвідомив, що у випадку ядерного удару по Україні його вб'ють. Про це розповів російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський, передають Патріоти України.

"Йому дали зрозуміти, що в разі ядерної атаки його просто вб'ють. Що стосується медичних аспектів – вони очевидні. Ці безглузді бурмотіння і прокльони в бік Заходу в день, коли його збройні сили оточені в котлі під Лиманом і ізольовані під Херсоном... Це дуже дивна поведінка головнокомандувача", - зазначив експерт. За словами Піонтковського, Путін прийняв рішення щодо мобілізації та спроби анексії територій України після поїздки до Самарканда.

"Всі ці плани... Вони не існували ще минулого тижня до від'їзду Путіна в Самарканд. Це болюча реакція Путіна на те приниження, яке він пережив у Самарканді... Що з ним вже не рахуються, у нього на лобі написано "лузер", і так поводилися з ним навіть представники Таджикистану і Киргизстану. Це глибоко його поранило", - пояснив політолог.

Аншлаги Кобзона восьму добу поспіль: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 21 травня

вівторок, 21 травень 2024, 7:34

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 21.05.24 орієнтовно склали:

Як і коли закінчиться війна в Україні: Жданов назвав найкращий та найгірший сценарії

вівторок, 21 травень 2024, 6:56

Російський диктатор Володимир Путін знову заявив про готовність до “мирних переговорів” з Україною з урахуванням “гарантій безпеки”. Він повторив кремлівські наративи, що Росія нібито ніколи не відмовлялася від переговорів для “справедливого врегулюван...