Путін зрозумів, що йому загрожує смерть у разі ядерного удару по Україні, - Піонтковський

Президент Російської Федерації Володимир Путін усвідомив, що у випадку ядерного удару по Україні його вб'ють. Про це розповів російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський, передають Патріоти України.

"Йому дали зрозуміти, що в разі ядерної атаки його просто вб'ють. Що стосується медичних аспектів – вони очевидні. Ці безглузді бурмотіння і прокльони в бік Заходу в день, коли його збройні сили оточені в котлі під Лиманом і ізольовані під Херсоном... Це дуже дивна поведінка головнокомандувача", - зазначив експерт. За словами Піонтковського, Путін прийняв рішення щодо мобілізації та спроби анексії територій України після поїздки до Самарканда.

"Всі ці плани... Вони не існували ще минулого тижня до від'їзду Путіна в Самарканд. Це болюча реакція Путіна на те приниження, яке він пережив у Самарканді... Що з ним вже не рахуються, у нього на лобі написано "лузер", і так поводилися з ним навіть представники Таджикистану і Киргизстану. Це глибоко його поранило", - пояснив політолог.

"Не Росії розповідати, хто занурив Молдову в пітьму": В Кишиневі жорстко відповіли Маші Лавровій

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:26

Міністерство закордонних справ Молдови різко відповіло на твердження офіційної представниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової про те, що відключення електроенергії в країні є виною Кишинева. Про це йдеться в коментарі речника М...

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...