Путін звільнив генерала ФСБ, який переконав його наважитись на повномасштабне вторгнення в Україну

Російський генерал Сергій Беседа покинув посаду начальника пʼятої служби ФСБ

Російський генерал Сергій Беседа залишив посаду начальника пʼятої служби ФСБ. Його змінив Олексій Комков, який працював до цього заступником керівника служби контррозвідки. Про це у суботу, 22 червня, повідомило видання "Важные истории", посилаючись на колишнього співробітника російських спецслужб, а також знайомого Беседи.

За даними видання, російський диктатор Володимир Путін покладався на відомості, надані пʼятою службою ФСБ, при ухваленні рішення про повномасштабне вторгнення в Україну.

Після початку повномасштабного вторгнення зʼясувалося, що інформація п'ятої служби багато в чому не відповідала дійсності. Зокрема, російська влада була впевнена, що армія РФ не зустріне на своєму шляху серйозного опору.

Зазначається, що на початку повномасштабного російського вторгнення низка ЗМІ повідомляла, що Беседу і його колег заарештували за надання неправдивої інформації. Однак джерела "Важных историй" це не підтвердили.

Як повідомили співрозмовники видання, Беседа став радником директора ФСБ Олександра Бортнікова. "Важные истории" стверджують, що формальним приводом для відставки Беседи стало досягнення ним 70-річчя - граничного терміну служби.

Що наразі відомо про обставини вбивства Ірини Фаріон та кілера, котрого розшукують

субота, 20 липень 2024, 6:35

Телеграм канали повідомляють, що, за словами очевидців, стріляв чоловік приблизно 20-25 років, зазначають Патріоти України. "Коли Фаріон вийшла з будівлі, він підбіг і вистрелив їй в голову", - йдеться у повідомленнях. Дехто зі свідків твердить, що зло...

Борис Джонсон славно потрудився: Зеленський і Трамп домовилися про особисту зустріч. Деталі телефонної розмови

субота, 20 липень 2024, 6:20

Після візиту Бориса Джонсона до лідера республіканців, намітився деякий зсув в усталеному розкладі сил, зазначають Патріоти України. Український президент Володимир Зеленський під час телефонної розмови із Дональдом Трампом обговорив підтримку Києва з ...