"Путіна буде знищено": Колишній віце-президент Газпромбанку пішов воювати за Україну (відео)

У російський легіон Збройних сил України вступив екс-топ-чиновник Газпромбанку Ігор Волобуєв - комерційного банку газової промисловості, одного з найбільших універсальних банків Росії. Про це в суботу, 11 червня, повідомляється в Telegram-каналі легіону "Свобода Росії", передають Патріоти України.

"Колишній віце-президент Газпромбанку Ігор Волобуєв вступив в легіон "Свобода Росії". Наше діло праве! Путіна буде знищено! Перемога буде за нами", - йдеться в повідомленні.

Крім того, опубліковано відео з Волобуєвим на стрільбищі. "Мрії збуваються. Я тепер служу в легіоні "Свобода Росії". Хлопці з Росії, якщо ви ненавидите путінський режим і хочете, щоб Росія стала вільною демократичною країною, приєднуйтесь", - говорить Ігор Волобуєв у ролику.

Волобуєв, уродженець Охтирки Сумської області, виїхав з РФ і повернувся в Україну, щоб, за його словами, приєднатися до підрозділів тероборони. "За національністю я українець... Я не міг більше спостерігати з боку, що коїть Росія з моєю батьківщиною. Мій візит - це як покаяння, я хочу відмитися від свого російського минулого. Я хочу залишитися в Україні до перемоги", - пояснював він.

За словами Волобуєва, він хотів повернутися ще з 2004 року, але не зміг "за сімейними обставинами".

Що таке легіон "Свобода Росії"

Легіон "Свобода Росії" - це російський легіон ЗСУ, створений у березні 2022 року для захисту України від повномасштабного російського вторгнення. До нього входять колишні військовослужбовці Збройних сил РФ, а також інші росіяни й навіть білоруси.

Легіон використовує на нарукавних шевронах біло-синьо-білий прапор замість державного біло-синьо-червоного прапора Російської Федерації.

ЗСУ "мінуснули" депутата-комуніста із Новосибірської області РФ

субота, 3 грудень 2022, 15:00

Українські воїни ліквідували депутата-комуніста Сергія Голікова із Новосибірської області РФ, інформують Патріоти України. Як повідомив OSINT-експерт Іраклій Комахідзе, 37-річний Голіков народився в Сургуті, а останні два роки роботи віддав держапарату...

"Уснул и не проснулся": Як командування РФ приховує причини загибелі "мобіків" (аудіо)

субота, 3 грудень 2022, 14:44

За даними Служби безпеки України, російське командування приховує причини загибелі "мобіків" перед новою хвилею мобілізації, щоб запобігти бунтам в армії. Про це стало відомо із нового перехоплення, яке СБУ оприлюднила 3 грудня, передають Патріоти Укра...