Путіна із конкретною метою видають за смертельно хворого, - Ігор Ейдман

Західним ЗМІ та російськомовним опозиційним інформаційним ресурсам спеціально "зливають" відомості про те, що президент Росії Володимир Путін "смертельно хворий", його "хочуть змістити", і верхівка вже шукає, ким його замінити. В інформкампанії, яка представляє главу РФ як натуру, яка відходить, "видно почерк російських спецслужб". Про це написав у Facebook російський соціолог Ігор Ейдман, передають Патріоти України.

"...Почастішали "вкиди", що він смертельно хворий на рак, що його хочуть змістити, що верхівка шукає йому заміну. Джерела в основному каламутні від пабліку "Генерал СВР", до купленого Луб'янкою на корені режисера Олівера Стоуна. Всі вони, а також якісь колишні співробітники розвідок, анонімні олігархи та джерела в Кремлі зливають подібні чутки в західну пресу і російськомовні опозиційні ЗМІ...", - зазначив експерт.

Соціолог назвав мету таких "вкидів" - "вселити противникам, перш за все англійцям і американцям, що проти Путіна не має сенсу проводити якісь серйозні спеціальні операції, раз він і так помре чи втратить владу".

На його думку, посил такої інформкампанії зводиться до того, що головне не злити хворого, щоб він не застосував зброю, а потім той "просто зникне і все налагодиться". "...Але це все для Заходу, а для своїх він продовжує корчити з себе мачо-мена...", - підкреслив Ейдман.

У соцмережі у соціолога запитали, чи буде він готовий визнати свою неправоту, якщо підтвердиться, що Путін хворий на рак? На це питання експерт відповів так: "З радістю".

"Мінська-3 не буде": Резніков назвав умову для переговорів з РФ

четвер, 11 серпень 2022, 16:56

Міністр оборони України Олексій Резніков розповів, за яких умов можуть відбутися переговори між Росією та Україною, передають Патріоти України. За його словами, це відбудеться лише в тому випадку, якщо за столом сидітимуть партнери України - в цьому ра...

Запорізька АЕС потрібна РФ цілою: Експерт пояснила, чому окупанти не підірвуть станцію

четвер, 11 серпень 2022, 16:52

Російські окупанти захопили Запорізьку атомну електростанцію, замінували її та погрожують підірвати. Але, найімовірніше, навряд чи вони це зроблять, тому що станція потрібна росіянам цілою. Таку думку у бліц-інтерв'ю "Главреду" озвучила експерт з питан...