Путіна із конкретною метою видають за смертельно хворого, - Ігор Ейдман

Західним ЗМІ та російськомовним опозиційним інформаційним ресурсам спеціально "зливають" відомості про те, що президент Росії Володимир Путін "смертельно хворий", його "хочуть змістити", і верхівка вже шукає, ким його замінити. В інформкампанії, яка представляє главу РФ як натуру, яка відходить, "видно почерк російських спецслужб". Про це написав у Facebook російський соціолог Ігор Ейдман, передають Патріоти України.

"...Почастішали "вкиди", що він смертельно хворий на рак, що його хочуть змістити, що верхівка шукає йому заміну. Джерела в основному каламутні від пабліку "Генерал СВР", до купленого Луб'янкою на корені режисера Олівера Стоуна. Всі вони, а також якісь колишні співробітники розвідок, анонімні олігархи та джерела в Кремлі зливають подібні чутки в західну пресу і російськомовні опозиційні ЗМІ...", - зазначив експерт.

Соціолог назвав мету таких "вкидів" - "вселити противникам, перш за все англійцям і американцям, що проти Путіна не має сенсу проводити якісь серйозні спеціальні операції, раз він і так помре чи втратить владу".

На його думку, посил такої інформкампанії зводиться до того, що головне не злити хворого, щоб він не застосував зброю, а потім той "просто зникне і все налагодиться". "...Але це все для Заходу, а для своїх він продовжує корчити з себе мачо-мена...", - підкреслив Ейдман.

У соцмережі у соціолога запитали, чи буде він готовий визнати свою неправоту, якщо підтвердиться, що Путін хворий на рак? На це питання експерт відповів так: "З радістю".

Не дарма в Кремлі панікують: Україна має засоби для здійснення ударів по території РФ на глибину до 1000 км, - Згурець

четвер, 9 лютий 2023, 7:35

Розвідувальні безпілотники "Стриж" є у запасах України, які до війни застосовувались як швидкісні мішені для тренування систем ППО, заявив Сергій Згурець, передають Патріоти України. Читайте далі:. Почнемо з рекордних втрат ворога, які зафіксував наш Г...

"Буде просити на колінах": Поки триває війна, Путін живе, але в нього завершуються можливості для маневру, - експерт

четвер, 9 лютий 2023, 6:30

Президент Росії Володимир Путін продовжуватиме війну проти України, адже це спосіб збереження його влади, проте в нього завершуються фінансові, ресурсні можливості для маневру. Про це в інтерв’ю ТСН.ua розповів заступник директора Центру армії, конвер...